Usługa przeprowadzenia warsztatów dla studentów Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej w ramach Projektu Zintegrowany Program Politechniki Łódzkiej – edycja III

Politechnika Łódzka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00284365
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-07-29 13:08
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7270021895
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Wykonawcy

4 przyznane

MS SPEKTRUM SZKOLMOWSKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
11 800 PLN
MS SPEKTRUM SZKOLMOWSKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
11 800 PLN
MS SPEKTRUM SZKOLMOWSKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
11 800 PLN
MS SPEKTRUM SZKOLMOWSKI SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
11 800 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.