Modernizacja stacji uzdatniania wody wraz z siecią wodociągową rozdzielczą w msc. Nowa Wieś
Gmina Olszewo - Borki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00284858
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00284858/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-29 14:44
- Lokalizacja
- Olszewo-Borki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5141924-f60d-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7582123565
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00284858 z dnia 2022-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja stacji uzdatniania wody wraz z siecią wodociągową rozdzielczą
w msc. Nowa Wieś
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olszewo - Borki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667965
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: W. Broniewskiego 13
1.5.2.) Miejscowość: Olszewo-Borki
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-415
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 297613107
1.5.8.) Numer faksu: 296432074
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@olszewo-borki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.olszewo-borki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/olszewo_borki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja stacji uzdatniania wody wraz z siecią wodociągową rozdzielcząw msc. Nowa Wieś
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5141924-f60d-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00284858
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018836/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Modernizacja stacji uzdatniania wody wraz z siecią wodociągową rozdzielczą w msc. Nowa Wieś.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00225852/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIGKiD.271.19.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1677584,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych mających na celu Modernizację stacji uzdatniania wody wraz z siecią wodociągową rozdzielczą w msc. Nowa Wieś. Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej oraz realizację robót budowlanych na stacji uzdatniania wody w Nowej Wsi, gmina Olszewo -Borki.
Zamówienie należy wykonać w trybie „zaprojektuj i wybuduj”, wykorzystując Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikami stanowiącym do SWZ.
Zamówienie składa się z 2 etapów:
- etap projektowania z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i decyzji,
- etap wykonawstwa na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej i uzyskanych decyzji.
Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody obejmuje:
• Budowę studni głębinowej o wydajności 35m3/h i głębokości ok. 70,0m;
• Budowę obudowy studni głębinowych typu Lange wraz z wyposażeniem dla
projektowanej studni;
• Przebudowę technologii uzdatniania wody;
• Budowę doziemnych instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych i elektrycznych między obiektowych;
• Budowę dwóch zbiorników wyrównawczych o poj. 100m3 każdy;
• Przebudowę ogrodzenia;
• Dostawę i montaż agregatu prądotwórczego na podstawie kołowej z szafą SZR;
• Uruchomienie i włączenie do eksploatacji stacji uzdatniania;
• Budowę płyt fundamentowych pod zbiorniki wyrównawcze;
• Przebudowę ogrodzenia;
• Roboty ogólnobudowlane związane z modernizacją technologii.
W ramach robót budowlanych należy uwzględnić wykonanie nowych przejść technologicznych pod przebudowaną technologię oraz naprawy posadzek i okładzin ściennych wraz z malowaniem ścian ponad powierzchniami zmywalnymi.
Opracowanie dokumentacji projektowej i uzyskanie opinii, uzgodnień, zezwoleń, decyzji.
Dokumentacja projektowa z zakresem:
a) uzyskanie mapy do celów projektowych,
b) uzyskanie decyzji środowiskowej (o ile będzie konieczne) i pozwolenia wodno-prawnego,
c) inne dokumentacje wynikające z przepisów, niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę lub skutecznego zgłoszenia,
d) projekt zagospodarowana terenu,
e) projekt budowlane i uzyskanie pozwoleń na budowę lub skutecznych zgłoszeń,
f) projekt techniczny,
g) projekt wykonawczy na wszystkie branże,
h) specyfikacje techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych dla wszystkich branż ,
i) kosztorysy inwestorskie,
j) kompletna dokumentacja w wersji elektronicznej na dysku CD,
k) inne dokumenty (nieznane na dzień ogłaszania przetargu), które podczas ustaleń z zamawiającym uznane zostaną za niezbędne do prawidłowego wykonania zadania.
Projekt przebudowy stacji uzdatniania wody powinien przewidywać prowadzenie prac bez przerywania dostaw uzdatnionej wody do odbiorców (z wyjątkiem czasu niezbędnego na przełączenie ujęć do nowego systemu).
Zamawiający informuje, że eksploatatorem obiektów jest Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Olszewo – Borki Sp. z o.o. z siedzibą w Olszewie – Borkach, ul. Władysława Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo-Borki, tel. 29 761 31 07 wew. 125, . Wszelkie wyłączenia stacji muszą być z nim uzgadniane.
Szczegółowy zakres zamówienia określa: opis przedmiotu zamówienia i program funkcjonalno - użytkowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2174886,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2174886,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2174886,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Bartosz Sp. J. Bujwicki, Sobiech
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 520203646
7.3.3) Ulica: ul. Sejneńska 7
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-399
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2174886,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-30| 2022-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |