Wynajem trzech sal użytkowych dla 5 osób, 15 osób, 58 osób wraz z pełnym wyposażeniem dla potrzeb projektu " Rodzina w komplecie"
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej im. bł. o. Rafała Chylińskiego w Zgierzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00003117
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00003117/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-02 14:26
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49159ad4-4815-442b-8377-3345c6e0bc2b
- Identyfikator
- 7321111540
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00003117 z dnia 2025-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wynajem trzech sal użytkowych dla 5 osób, 15 osób, 58 osób wraz z pełnym wyposażeniem dla potrzeb projektu " Rodzina w komplecie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej im. bł. o. Rafała Chylińskiego w Zgierzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004274830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 56
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 427164213
1.5.8.) Numer faksu: 427166590
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mopszgierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mopszgierz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10219981.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wynajem trzech sal użytkowych dla 5 osób, 15 osób, 58 osób wraz z pełnym wyposażeniem dla potrzeb projektu " Rodzina w komplecie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49159ad4-4815-442b-8377-3345c6e0bc2b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00003117
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00023962/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Wynajem 3 sal użytkowych wraz z pełnym wyposażeniem dla potrzeb projektu "Rodzina w komplecie"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Rodzina w komplecie"2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00609158
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EFS.26.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wynajem 3 sal użytkowych dla 5 osób, 15 osób, 58 osób wraz z pełnym wyposażeniem dla potrzeb projektu „Rodzina w komplecie”.
Informacje ogólne:
1. SALA dla 5 osób:
1) łączna liczba godzin wynajęcia sali 4212 h (1 godzina = 60 minut),
2) czas wynajęcia sali :
od 01.01.2025r. do 31.08.2027r. (4212 h)
2. SALA dla 15 osób:
1) łączna liczba godzin wynajęcia sali 1201 h (1 godzina = 60 minut)
2) czas wynajęcia sali:
od 12.2024r. do 31.12.2025r. (813 h)
od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. (292 h)
od 01.01.2027r. do 31.08.2027r. (96 h)
3. SALA dla 58 osób
1) łączna liczba godzin wynajęcia sali 8 h (1 godzina=60minut)
2) czas wynajęcia sali:
od 01.12.2025r. do 31.12.2025r. (4 h)
od 01.03.2027r. do 30.04.2027r. (4 h)
4.Sale warsztatowe (dla 15 osób i dla 58 osób + 1 lub 2 osoby prowadzące) powinny być wyposażone w stoły i krzesła, rzutnik i ekran lub przynajmniej jedną białą ścianę (ewentualnie bardzo jasną, na której można wyświetlać obraz z rzutnika), tablicę typu flipchart lub ścieralną wraz z wyposażeniem (papier, pisaki);
5.Sale powinny posiadać odpowiednie oświetlenie zgodne z przepisami i normami BHP, posiadać dostęp do światła dziennego oraz całodobowego oświetlenia umożliwiającego swobodne i bezpieczne dla wzroku czytanie, a zarazem możliwość zaciemniania sali
podczas prezentacji multimedialnych; posiadać łatwy dostęp do źródła prądu (gniazdka + przedłużacz)
6.Sale powinny spełniać normy zgodne z przepisami BHP dotyczącymi hałasu;
7.Sale muszą spełniać wszystkie wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy stawiane pomieszczeniom, w których będą prowadzone zajęcia warsztatowe lub indywidualne konsultacje;
8.W okresie zimowym zapewnienie ogrzewania oraz temperatury w pomieszczeniach min. 22°C, w okresie letnim wyposażone w klimatyzację lub wiatraki;
9.Sale powinny zapewniać warunki dyskrecji w czasie prowadzenia zajęć warsztatowych lub indywidualnych konsultacji (sala zamknięta, bez możliwości przechodzenia przez nią lub przebywania osób nie biorących udziału w zajęciach/konsultacjach);
10.Powinno być zapewnione miejsce do przechowywania odzieży wierzchniej (szatnia lub wieszak);
11.Sale jak i budynek w którym się znajdują powinien być przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, nie może zawierać barier architektonicznych – należy wskazać w ofercie udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami;
12.Sale powinny posiadać bezpłatny dostęp do toalety dostosowanej, również do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, znajdującej się na tym samym poziomie co sale;
13.Wykonawca powinien zapewnić Zamawiającemu możliwość oznakowania pomieszczeń, w których będą prowadzone zajęcia warsztatowe / indywidualne konsultacje;
14.Wykonawca zobowiązany jest do utrzymania porządku w wynajmowanych pomieszczeniach przez wszystkie dni najmu;
15.Zamawiający zastrzega sobie możliwość wprowadzania innych terminów realizacji usługi, w celu prawidłowej realizacji projektu, po wcześniejszym zawiadomieniu Wykonawcy;
16.Zajęcia warsztatowe i indywidualne konsultacje prowadzone będą od poniedziałku do piątku w godzinach przedpołudniowych i/lub popołudniowych, tym samym Wykonawca zapewni dostęp do budynku i wyznaczonych sal w godzinach 8:00 – 18:00.
17.Dostępność sali 30 minut przed i po zakończeniu zajęć w celu przygotowania sal do zajęć warsztatowych/indywidualnych konsultacji, rozłożenia i złożenia niezbędnego sprzętu szkoleniowego przez Wykonawcę.
18.Sale powinny znajdować się na terenie miasta Zgierza, w obrębie do 3 km od siedziby MOPS Zgierz ul. Długa 56 oraz posiadać dojazd komunikacją miejską do miejsca docelowego.
19.Realizacja zamówienia przewidziana od grudnia 2024 r. do 31 sierpnia 2027 r., z zastrzeżeniem, że termin realizacji może ulec zmianie
4.5.3.) Główny kod CPV: 70220000-9 - Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 241646,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 241646,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 241646,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CLIPO CENTRUM LECZENIA I PROFILAKTYKI OTYŁOŚCI SP. J. SZŁAPSKA, OTOCKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 363046883
7.3.3) Ulica: A. STRUGA 39
7.3.4) Miejscowość: ZGIERZ
7.3.5) Kod pocztowy: 95-100
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 241646,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-12-09 do 2027-08-31| 2025-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |