Usługa przeprowadzenia warsztatów dla studentów Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej w ramach Projektu Zintegrowany Program Politechniki Łódzkiej – edycja I

Politechnika Łódzka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00285379
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-08-01 09:46
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7270021895
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Wykonawcy

6 przyznanych

Danuta BarałkiewiczPoznań, PL
11 800 PLN
Adam SajnógPoznań, PL
11 800 PLN
Wiktor LorencPoznań, PL
11 800 PLN
Danuta BarałkiewiczPoznań, PL
11 800 PLN
Adam SajnógPoznań, PL
11 800 PLN
Wiktor LorencPoznań, PL
11 800 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.