Prace budowlano – konserwatorskie przy budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy
Powiat Dębicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00003162
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00003162/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-02 14:31
- Lokalizacja
- Dębica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-53b6b725-a556-4692-9bcf-8085b389b63a
- Identyfikator
- 8722128819
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00003162 z dnia 2025-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace budowlano – konserwatorskie przy budynku I Liceum
Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Dębicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660536
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa
1.5.2.) Miejscowość: Dębica
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 680 31 23
1.5.8.) Numer faksu: 14 680 31 36
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@powiatdebicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatdebicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatdebicki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace budowlano – konserwatorskie przy budynku I LiceumOgólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53b6b725-a556-4692-9bcf-8085b389b63a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00003162
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00084389/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Prace budwlano-konserwatorskie przy budynku I LO im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00524166
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.31.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 605102,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja polegać będzie na wykonaniu II etapu prac budowlano – konserwatorskich przy elewacjach budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy wpisanego do gminnej ewidencji zabytków Gminy Miasta Dębica. Projektowany zakres inwestycji obejmował będzie II etap prac remontowych przy elewacjach siedziby szkoły.
Przewiduje się czyszczenie i odnowienie kolejnych elewacji - ścian murowanych z cegły na zaprawie wapiennej, cokołów z piaskowca ze szlichtą cementową, elementów ozdobnych oraz parapetów. Planowane roboty konserwatorskie służyć będą usunięciu przyczyn destrukcji poszczególnych elementów składowych fasad budynku, przywrócenie materiałom budowlanym ich pierwotnych właściwości, a także zabezpieczenie obiektu przed dalszym niszczeniem i przywróceniu mu pierwotnego wyrazu estetycznego.
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na:
„Pracach budowlano – konserwatorskich przy budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy”:
Remont elewacji północno-wschodniej (elewacja środkowa, elewacja prawa, elewacja lewa) budynku oświaty- I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły przy ul. Słowackiego 9 w Dębicy
1. Czyszczenie elewacji budynku
2. Usunięcie wtórnych przemurowań i nawarstwień
3. Uzupełnienie ubytków w cegłach i spoinach oraz detalach architektonicznych
4. Remont elementów stalowych
5. Remont opierzeni blacharskich- wymiana parapetów
6. Impregnacja
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:W postępowaniu wpłynęła 1 oferta od Wykonawcy: Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe HAND-BUD Sp. z o.o., ul. Puszkina 9, 39-200 Dębica.
Wysokość oferty na realizację zadania wyniosła 1 300 000,00 zł brutto. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania kwotę 408 000,00 zł brutto. Wysokość oferty przekracza tą kwotę i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do wysokości oferty.
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:
art. 255 pkt. 3 - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (…) 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1300000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |