Zapewnienie interdyscyplinarnego wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za Życiem”
ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZYCH W IŁAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00285555
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-01 10:35
- Lokalizacja
- Iława, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7441473205
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi ośrodków dla osób z zaburzeniami psychologicznymi
Wykonawcy
10 przyznanych
Kinga MarońskaIława, PL
9000 PLNMilena Żurawska,Iława, PL
17 600 PLNUSŁUGI REHABILITACYJNE Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna DONATA JUSSEL-BARAŃSKAIława, PL
9000 PLNKatarzyna Chotkowska Pracownia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna "Potencjały"Milanów, PL
8900 PLNNEONATUS Paulina SwałowskaIława, PL
18 000 PLNEMMED Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne Emilia Godziewska-KostovIława, PL
18 000 PLNWioletta WęgorzewskaIława, PL
8900 PLNAnna Urzędowska,Iława, PL
9000 PLNAnna Siecińska,Susz, PL
9000 PLNKatarzyna Chotkowska Pracownia Psychologiczno-Psychoterapeutyczna "Potencjały"Milanów, PL
9000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.