Centrum Zdrowia w Perlejewie – poprawa efektywności energetycznej budynku gminnego przez gruntowną termomodernizację i wymianę źródła ciepła na niskoemisyjne
GMINA PERLEJEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00285638
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00285638/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-01 10:59
- Lokalizacja
- Perlejewo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f969cbd2-ec7d-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5441484627
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00285638 z dnia 2022-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Centrum Zdrowia w Perlejewie – poprawa efektywności energetycznej budynku gminnego przez gruntowną termomodernizację i wymianę źródła ciepła na niskoemisyjne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PERLEJEWO
1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA PERLEJEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670060
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 14
1.5.2.) Miejscowość: Perlejewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-322
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: (85) 6578515
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@perlejewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ug.perlejewo.wrotapodlasia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.ug.perlejewo.wrotapodlasia.pl/zamowienia-publiczne/ogloszenia/ogloszenia-o-przetargach1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Centrum Zdrowia w Perlejewie – poprawa efektywności energetycznej budynku gminnego przez gruntowną termomodernizację i wymianę źródła ciepła na niskoemisyjne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f969cbd2-ec7d-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00285638
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022750/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Centrum Zdrowia w Perlejewie – poprawa efektywności energetycznej budynku gminnego przez gruntowną termomodernizację i wymianę źródła ciepła na niskoemisyjne.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00211731/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GP.271.1.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje poprawę efektywności energetycznej budynku gminnego Centrum Zdrowia w Perlejewie przez gruntowną termomodernizację i wymianę źródła ciepła na niskoemisyjne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |