(3) Przygotowywanie i dostarczanie posiłków (usługa cateringowa) dla pensjonariuszy DDPS Gliwice ul.Kozielska 71 i Dziennego Domu ,,Senior +" Gliwice ul.Partyzantów 30
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GLIWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00285665
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-01 11:05
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6311331802
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłkówUsługi dostarczania posiłków
Wykonawcy
2 przyznane
MAJA GERINGER-KOPCZOWSKAGliwice, PL
162 316,22 PLN"aWarto" F.H.U. Maja Geringer KopczowskaGliwice, PL
162 316,22 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.