Budowa drogi wewnętrznej w Przystałowicach Małych dz. nr ew. 194 i 449
Gmina Rusinów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00285892
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00285892/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-01 11:58
- Lokalizacja
- Rusinów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6df3d312-f21a-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6010085662
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00285892 z dnia 2022-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi wewnętrznej w Przystałowicach Małych dz. nr ew. 194 i 449
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rusinów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223965
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Rusinów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-411
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 6727022
1.5.8.) Numer faksu: 48 6727022 wew. 26
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@rusinow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.rusinow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.rusinow.pl/m,107,zamowienia-publiczne-i-przetargi.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi wewnętrznej w Przystałowicach Małych dz. nr ew. 194 i 4492.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6df3d312-f21a-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00285892
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021637/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa drogi wewnętrznej w miejscowości Przystałowice Małe dz. nr ew. 194 i 449
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00219119/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 470105,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest budowa jezdni i poboczy na odcinku od km 0+023 do km 0+995 w Przystałowicach Małych. Na przedmiotowym odcinku zaprojektowano jezdnię szerokości 3,0 m z poboczami szerokości 0,5 m. Długość projektowanego odcinka drogi 972,0 m. Konstrukcja poszczególnych elementów drogi Nawierzchnia jezdni :
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC8S gr. 3 cm,
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC11W gr. 4 cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego 0/63 stab. mech. gr. 23 cm,
- warstwa odsączająca z piasku grubego gr. 10 cm .
Pobocza:
- warstwa z kruszywa łamanego 0/31 gr. 10 cm,
- podłoże gruntowe uzupełnione, wyrównane i zagęszczone, wskaźnik zagęszczenia Is ? 1.
Roboty ziemne polegać będą na wykonaniu wykopów pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, koryta pod jezdnię i pobocza maksymalnie do 0,3 m od powierzchni terenu. Prace ziemne w pobliżu sieci elektrycznej, telekomunikacyjnej oraz wodociągowej należy prowadzić pod nadzorem przedstawiciela Właściciela sieci z zachowaniem szczególnej ostrożności.
Organizacja ruchu według projektu organizacji ruchu, który jest integralną częścią dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 519061,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 587129,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 519061,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDROMOST-STARACHOWICE Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 290010189
7.3.3) Ulica: Św. Rocha 31
7.3.4) Miejscowość: Wąchock
7.3.5) Kod pocztowy: 27-215
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 519061,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |