„Utworzenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny w miejscowości Sumowo”
Gmina Sejny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00285960
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00285960/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-01 12:16
- Lokalizacja
- Sejny, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c601f90-0410-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 8442143456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00285960 z dnia 2022-08-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Utworzenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny w miejscowości Sumowo”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sejny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671142
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jerzego Grodzińskiego, 1
1.5.2.) Miejscowość: Sejny
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-500
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 875173774
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.sejny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmina.sejny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.ug.sejny.wrotapodlasia.pl/1cfad48343a5c8f/2022.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Utworzenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny w miejscowości Sumowo”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c601f90-0410-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00285960
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010543/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Utworzenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny w miejscowości Sumowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Operacyjny ,,Rybactwo i Morze” w ramach Priorytetu 4 ,,Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00257139/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.17.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 337792,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest utworzenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny w miejscowości Sumowo, są to roboty budowlane polegająca na:
1) budowie wiaty 50m2 (5x10m) o konstrukcji drewnianej na około 30-40 osób, wraz ze stołami (3 szt. 2x3m) i miejscami siedzącymi z wbudowanym grillem z kamienia na działce nr 61/2,
2) wyznaczeniu stałego miejsca do palenia ogniska wraz z ławeczkami (6 szt) na działce nr 61/2,
3) budowie boiska w formie otwartej do piłki plażowej i siatkowej wraz z montażem kilku urządzeń stacjonarnych (rower stacjonarny, huśtawka, stół do ping-ponga itp) do ćwiczeń sportowych na świeżym powietrzu na działce nr 61/2,
4) budowie schodów terenowych z kostki z barierkami na działce nr 60 prowadzących do pomostu pływającego,
5) organizacji miejsc parkingowych na samochody osobowe (10 miejsc parkingowych i plac manewrowy) oraz stojaków na rowery - utworzenie parkingu na działce nr 61/2,
6) przebudowie drogi gminnej polegająca na montażu lamp ulicznych - solarnych 4 szt w pasie drogowym po 2 szt. z każdej strony drogi gminnej w celu oświetlenia niebezpiecznego zakrętu,
7) budowie pomostu pływającego o długości całkowitej do 17 m i wysokości, liczonej od korony pomostu do dna akwenu, do 2,50 m;
Zadanie będzie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, objętego Programem Operacyjnym ,,Rybactwo i Morze” w ramach Priorytetu 4 ,,Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45236250-7 - Wyrównywanie terenu parków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert| 2022-08-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |