Organizacja i realizacja wypoczynku letniego – kolonii letnich (2 części)

REGIONALNY OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00285963
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-08-01 12:18
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7542617249
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie obozowisk dla dzieciUsługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

Wykonawcy

2 przyznane

CRISTAL TRAVELNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄEŁK, PL
105 000 PLN
CRISTAL TRAVELNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄEŁK, PL
105 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.