Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie gminy Dorohusk

Gmina Dorohusk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00286492
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00286492/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-01 14:48
Lokalizacja
Dorohusk-Osada, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ae535fb0-f08c-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5632160539
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH LUBARTÓW SPÓŁKA AKCYJNALubartów, PL · lot 0
3 077 016,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00286492 z dnia 2022-08-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie gminy Dorohusk

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dorohusk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198095

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Niepodległości 50

1.5.2.) Miejscowość: Dorohusk-Osada

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-175

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 825661089

1.5.8.) Numer faksu: 825661061

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dorohusk.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugdorohusk.e-bip.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dorohusk.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie gminy Dorohusk

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae535fb0-f08c-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00286492

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037449/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Dorohusk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00214719/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.Z.P. 271.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 3370867,18 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2090280,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie gminy Dorohusk.
Zakres robót obejmuje:
1) Przebudowa drogi gminnej nr 104930 L w miejscowości Ludwinów,
2) Przebudowa drogi gminnej nr 114131 L w miejscowości Dorohusk-Osada, ul. Konwaliowa,
3) Przebudowa drogi gminnej nr 114231 L w miejscowości Dorohusk-Osada, ul. Wierzbowa,
4) Przebudowa drogi gminnej nr 115693 L w miejscowości Świerże, ul. Nadrzeczna,
5) Przebudowa drogi gminnej nr 104951 L w miejscowości Ladeniska,
6) Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej wraz z miejscami postojowymi w miejscowości Brzeźno,
7) Budowa chodnika przy ul. Polnej w Dorohusku-Osadzie.
3.2.1. Szczegółowy zakres prac opisują: dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, projekty stałej organizacji ruchu oraz pomocniczo przedmiary robót. Zamawiający informuje, że ilekroć w dokumentacji projektowej opracowano kanał technologiczny Wykonawca nie powinien uwzględniać go do wyceny w związku z uzyskaniem przez Zamawiającego odstępstwa od jego wykonania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3077016,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3844732,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3077016,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7141627101

7.3.3) Ulica: Krańcowa 7

7.3.4) Miejscowość: Lubartów

7.3.5) Kod pocztowy: 21-100

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty elektryczne- Zakład AZART Jan Kwiatkowski

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3077016,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2022-08-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane