Usługi w zakresie przygotowania dokumentacji technicznej na obiekcie Kanał Augustowski

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00286525
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-08-01 15:01
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

5 przyznanych

HYDROINVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
43 050 PLN
HYDROINVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
43 050 PLN
NAVPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGDAŃSK, PL
39 360 PLN
NAVPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGDAŃSK, PL
36 900 PLN
NAVPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGDAŃSK, PL
34 440 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.