RIR.271.29.2022.CC Działania infrastrukturalne przyczyniające się do rewitalizacji społeczno-gospodarczej w gminie Gruta Remont świetlicy wiejskiej wraz z wyposażeniem świetlicy w Jasiewie

GMINA GRUTA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00286844
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00286844/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-02 07:59
Lokalizacja
Gruta, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3bc23d43-0430-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8762443622
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty malarskieRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie stolarki budowlanejTynkowanieRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00286844 z dnia 2022-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
RIR.271.29.2022.CC Działania infrastrukturalne przyczyniające się do rewitalizacji społeczno-gospodarczej w gminie Gruta Remont świetlicy wiejskiej wraz z wyposażeniem świetlicy w Jasiewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRUTA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118632

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gruta 244

1.5.2.) Miejscowość: Gruta

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-330

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gruta.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gruta.akcessnet.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.gruta.akcessnet.net/index.php?job=wiad&idg=5&id=920&x=8&y=22&n_id=4782

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

RIR.271.29.2022.CC Działania infrastrukturalne przyczyniające się do rewitalizacji społeczno-gospodarczej w gminie Gruta Remont świetlicy wiejskiej wraz z wyposażeniem świetlicy w Jasiewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bc23d43-0430-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00286844

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027278/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont świetlicy wiejskiej w Jasiewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Działania infrastrukturalne przyczyniające się do rewitalizacji społeczno-gospodarczej w gminie Gruta" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, RPKP.07.00.00 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00258017/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.29.2022.CC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 165715,30 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Remont świetlicy wiejskiej wraz z wyposażeniem świetlicy w Jasiewie
2. Zamówienie obejmuje: wykonanie prac remontowych oraz doposażenie świetlicy wiejskiej w zakresie wskazanym w załączonej dokumentacji.
3. Opis stanu istniejącego budynku:

Przedmiotowa świetlica wiejska znajduje się w części piwnicznej (suterenie) budynku należącego do zasobu mienia komunalnego Gminy Gruta.

Charakterystyczne parametry obiektu:
Biorąc pod uwagę zakres projektowanych prac, nie zmieni się powierzchnia użytkowa świetlicy.
Powierzchnia użytkowa świetlicy objęta remontem – 86,44 m2

Lokalizacja inwestycji
Adres: Jasiewo 1, 86-330 Mełno
Działka nr 23/11, obręb Jasiewo (0006), gmina Gruta.

Zakres projektowanych prac dotyczy jedynie prac wewnątrz obiektu, w strefie świetlicy. Dotychczasowy układ przestrzenny oraz forma architektoniczna i wygląd zewnętrzny pozostaje bez zmian.

4. Zamawiający zamieścił dokumentację techniczną inwestycji w następujących załącznikach.:
Załącznik nr 8: Dokumentacja projektów (dokumentacja techniczna branży budowlanej i elektrycznej)
Załącznik nr 9: Przedmiary robót (dla branży budowlanej i elektrycznej oraz specyfikacja wyposażenia świetlicy)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45000000-7 - Roboty budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45442100-8 - Roboty malarskie

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45410000-4 - Tynkowanie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258300,00 PLN

2022-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane