Wykonanie remontu pokrycia dachowego budynków przy ul. Wańkowicza 37 i ul. Kruszcowej 22 w Szczecinie
Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00286932
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00286932/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-02 08:38
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2869be3f-f614-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8521850722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00286932 z dnia 2022-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu pokrycia dachowego budynków przy ul. Wańkowicza 37 i ul. Kruszcowej 22 w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811015666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohaterów Getta Warszawskiego 1a
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-302
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91 4613692
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@stbs.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://stbs.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp/stbs1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu pokrycia dachowego budynków przy ul. Wańkowicza 37 i ul. Kruszcowej 22 w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2869be3f-f614-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00286932
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00226719/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Tp 42/DZE/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 78305,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu pokrycia dachowego budynków mieszkalnych położonych przy ul. Wańkowicza 37 i ul. Kruszcowej 22 w Szczecinie.
2. Szczegółowe wymagania i zakres rzeczowy robót ujęty został w załączonej do niniejszej Specyfikacji warunków zamówienia dokumentacji, składającej się z:
1) Dla budynku przy ul. Wańkowicza 37:
a) przedmiaru robót;
b) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych związanych z remontem pokrycia dachowego, zwanej dalej STWIOR
stanowiących załącznik nr 2;
2) Dla budynku przy ul. Wańkowicza 37:
a) przedmiaru robót;
b) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych związanych z remontem pokrycia dachowego, zwanej dalej STWIOR
stanowiących załącznik nr 3
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, w wyznaczonym terminie tj. do dnia 18.07.2022 r. do godz. 10.00, ofertę złożył następujący WykonawcaOferta 1: oferta nr 0663/Tp 42/DZE/2022 - Usługi Transportowe i Budowlane Lukasz Bolczak.
Zamawiający informuje, iż oferta złożona przez ww. Wykonawcę, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych podlega odrzuceniu, z uwagi na fakt, że jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
W dniu 18.07.2022 roku Komisja przetargowa dokonała otwarcia oferty złożonej w prowadzonym postępowaniu. W przesłanym pliku-ofercie tylko dokument „oferta podstawowa” dotyczył przedmiotowego postępowania. Wszystkie pozostałe dokumenty tj.:
Załącznik nr 1 do SWZ tj. formularz oferty cenowej
Załącznik nr 4 do SWZ tj. oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia,
Załącznik nr 5 do SWZ tj. oświadczenie wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu
dotyczyły innego postępowania.
W związku z powyższym uznano, że treść przesłanej oferty jest niezgodna ze SWZ i podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych’
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |