Remonty cząstkowe dróg zlokalizowanych na terenie Gminy Rewal o nawierzchniach twardych ulepszonych na lata 2025-2026

GMINA REWAL

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00003343
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00003343/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-02 15:02
Lokalizacja
Rewal, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-580cb316-4476-446f-8ac8-8ada726bdb3a
Identyfikator
8571898978
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

"WODOCIĄGI REWAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPobierowo, PL · lot 0
200 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00003343 z dnia 2025-01-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe dróg zlokalizowanych na terenie Gminy Rewal o nawierzchniach twardych ulepszonych na lata 2025-2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA REWAL

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 19

1.5.2.) Miejscowość: Rewal

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-344

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@rewal.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rewal.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty cząstkowe dróg zlokalizowanych na terenie Gminy Rewal o nawierzchniach twardych ulepszonych na lata 2025-2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-580cb316-4476-446f-8ac8-8ada726bdb3a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00003343

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044354/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Remonty cząstkowe dróg

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00638469

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Wykonawca (kontrolowana osoba prawna) spełnia łącznie następujące warunki:
a) zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej;
b) ponad 90 % działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez zamawiającego sprawującego kontrolę lub przez inną osobę prawną, nad którą ten zamawiający sprawuje kontrolę, o której mowa w lit. a,
c) w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2024.TB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia będzie wykonywanie robót budowlanych polegających na wykonywaniu remontów cząstkowych dróg zlokalizowanych na terenie gminy Rewal o nawierzchniach twardych ulepszonych:
a) mieszankami mineralno-bitumicznymi zgodnie z warunkami określonymi w Szczegółowej Specyfikacji Technicznej nr D-05.03.17 – Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych mieszanką na zimno, stanowiącej załącznik do niniejszej umowy.
b) innych niż wykonane z mieszanek mineralno - bitumicznych, oraz nawierzchni chodników, zjazdów, placów, oraz parkingów zgodnie z warunkami określonymi w Szczegółowej Specyfikacji Technicznej nr D-05.03.23b – Remont cząstkowy nawierzchni z betonowej kostki brukowej, stanowiącej załącznik do niniejszej umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wodociągi Rewal Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8571888891

7.3.3) Ulica: Poznańska 31

7.3.4) Miejscowość: Pobierowo

7.3.5) Kod pocztowy: 72-346

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2026-12-31
2025-01-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane