Remont ogólnodostępnego boiska przy Szkole Podstawowej nr 18 w Tarnowie
Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00287033
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00287033/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-02 09:11
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-28b289d7-fea9-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00287033 z dnia 2022-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ogólnodostępnego boiska przy Szkole Podstawowej nr 18 w Tarnowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146882776
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.jekot@umt.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/8f68c852-5358-4e94-a879-c8fb4d16c2ff1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ogólnodostępnego boiska przy Szkole Podstawowej nr 18 w Tarnowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28b289d7-fea9-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00287033
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021444/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Remont ogólnodostępnego boiska przy Szkole Podstawowej nr 18 w Tarnowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00246409/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIM.271.30.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 394884,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji istniejącego boiska wraz z niezbędną infrastrukturą przy Szkole Podstawowej nr 18 przy ul. 3 Maja 10 w Tarnowie na działce 143/122 obręb 172.
Zakres robót do wykonania zamówienia obejmuje m.in.:
1) demontaż istniejących zestawów do koszykówki,
2) usunięcie dojścia płyt chodnikowych betonowych i obrzeży wraz z podbudową (z utylizacją),
3) usunięcie dojścia płyt poliuretanowych i obrzeży wraz z podbudową (z utylizacją),
4) usunięcie nawierzchni bitumicznej wraz z podbudową (z utylizacją),
5) usunięcie ogrodzenia tymczasowego (z utylizacją),
6) usunięcie kolidującej zieleni,
7) przesadzenie kolidującej zieleni,
8) wykonanie nawierzchni poliuretanowej na płycie boiska,
9) wykonanie piłkochwytów,
10) wykonanie nawierzchni utwardzonej kostką brukową betonową pod piłkochwytami,
11) wykonanie dojścia do boiska jako nawierzchni utwardzonej z kostki brukowej betonowej,
12) wykonanie dojścia do placu zabaw jako nawierzchni utwardzonej z kostki brukowej betonowej,
13) wykonanie parkingu dla rowerów jako nawierzchni utwardzonej kostką brukową betonową - hydrofugą,
14) dostawa i montaż sprzętu sportowego i urządzeń komunalnych,
15) dostawa i montaż tablicy z regulaminem,
16) odtworzenie zieleni i wykonanie nasadzeń,
17) wykonanie badań geotechnicznych nośności i zagęszczenia podbudowy boiska w celu potwierdzenia wymagań projektowych,
18) wykonanie powykonawczej inwentaryzacji geodezyjnej.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz Dokumentacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Z uwagi na fakt, że ceny wszystkich złożonych oferty przewyższają możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 300.000,00 zł brutto, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą, zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 690998,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 822870,00 PLN
| 2022-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |