Wykonanie izolacji fundamentów oraz remontu kanalizacji w budynkach Przedszkola Publicznego nr 33 i nr 35 oraz Żłobka nr 1 w Tarnowie

Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00287065
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00287065/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-02 09:19
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-99a1559e-fb77-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8731011086
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty izolacyjneDrenaże

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00287065 z dnia 2022-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie izolacji fundamentów oraz remontu kanalizacji w budynkach Przedszkola Publicznego nr 33 i nr 35 oraz Żłobka nr 1 w Tarnowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146882776

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.jekot@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/5c9a2a61-ee48-4626-9c64-65a80fa1acf4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie izolacji fundamentów oraz remontu kanalizacji w budynkach Przedszkola Publicznego nr 33 i nr 35 oraz Żłobka nr 1 w Tarnowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99a1559e-fb77-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00287065

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021444/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Wykonanie izolacji fundamentów oraz remontu kanalizacji w budynkach Przedszkola Publicznego nr 33 i nr 35 oraz Żłobka nr 1 w Tarnowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00236801/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIM.271.27.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 385752,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu izolacji fundamentów oraz remontu kanalizacji w budynkach Przedszkola Publicznego nr 33, Przedszkola Publicznego nr 35 oraz Żłobka nr 1 w Tarnowie przy ul. Topolowej. Zakres robót do wykonania zamówienia obejmuje m.in.:
1) wykonanie drenażu,
2) wykonanie kanalizacji deszczowej z przyłączami,
3) wykonanie kanalizacji sanitarnej z przyłączami,
4) wykonanie izolacji fundamentów,
5) odtworzenie nawierzchni z kostki brukowej betonowej.
UWAGA! Projekt budowlany (etapy I-IV) obejmuje wykonanie izolacji fundamentów oraz remont kanalizacji w ww. budynkach. Zadanie jest realizowane etapowo. Zakres robót objęty niniejszym zamówieniem określony został w PRZEDMIARZE ROBÓT oraz zaznaczony w pliku pn. „Rysunek etap prac” – znajdujący się w Dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ. Pozostały zakres objęty dokumentacją będzie realizowany w następnych latach na podstawie odrębnych postępowań zamówieniowych.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz Dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

43124100-9 - Drenaże

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Z uwagi na fakt, że ceny wszystkich złożonych oferty przewyższają możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 283.640,00 zł brutto, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą, zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 392616,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 552454,22 PLN

2022-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane