Modernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Narewce

Gmina Narewka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00287109
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00287109/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-02 09:28
Lokalizacja
Narewka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bd9fc38a-0359-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6030006370
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane związane z salami gimnastycznymiKładzenie parkietuWykładziny podłogoweKładzenie i wykładanie podłógLinoleum

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00287109 z dnia 2022-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Narewce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Narewka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659562

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Białowieska 1

1.5.2.) Miejscowość: Narewka

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-220

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ug.narewka.wrotapodlasia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/narewka

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/narewka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Narewce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd9fc38a-0359-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00287109

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001040/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Narewce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.14.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane polegające na Modernizacja sali gimnastycznej w Szkole
Podstawowej w Narewce
2. Szczegółowy opis zamówienia określa:
1) Przedmiar robót
który stanowi załącznik do SWZ
2) Projektowane istotne postanowienia umowy,
które stanowią załącznik do SWZ
3. Zamawiający żąda udzielenia, ca najmniej 60-miesięcznej gwarancji jakości oraz rękojmi na wykonane roboty.
4. W przypadku wykonywania przedmiotu umowy przy udziale podwykonawców Wykonawca odpowiada za działania
podwykonawców wobec Zamawiającego jak za swoje własne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi

45432113-9 - Kładzenie parkietu

44112200-0 - Wykładziny podłogowe

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

44112230-9 - Linoleum

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ww. postępowaniu, w wyznaczonym terminie na składanie ofert, poprzez platformę zakupową na której prowadzone było postępowanie, Wykonawca Global-Bulid Hubert Kozłowski, ul. Środkowa 7A/22, 19-400 Olecko, przedłożył do Zamawiającego pliki zatytułowane: kosztorys ofertowy.pdf.XAdES; Pełnomocnictwo rodzajowe EWA (1).pdf. XAdES; załącznik 1 – Formularz ofertowy.pdf.XAdES; załącznik 2 -oświadczenie podstawy wykluczenia art125a ust1.pdf.XAdES; załącznik 3 - oświadczenie warunki udzialu art125 ust1.pdf.XAdES; Załącznik nr 4a - Oświadczenie o udzielenie poręczenia wadium (Pzp) (1).pdf.XAdES.
Wykonawca złożył elektronicznie ww. dokumenty, jednak jego zawartość nie jest ofertą a zawiera jedynie pliki zawierające podpis zewnętrzny. Jest to dokument niestanowiący oferty, gdyż nie zawiera oświadczenia woli, w którym wykonawca oferuje wykonanie konkretnego zamówienia po określonej cenie i na podanych warunkach. Tym samym należy stwierdzić, że wykonawca nie złożył oferty.
W takiej sytuacji, w celu zachowania zasady jawności i przejrzystości, Zamawiający ujął dane wykonawcy w zestawieniu (informacji) z otwarcia ofert.
Wobec powyższego takiego wykonawcy i jego „oferty” nie bierze się pod uwagę w dalszej części postępowania oraz nie można odrzucić oferty, gdyż jej nie ma – nie można odrzucić oferty, która nie istnieje.
2022-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane