Utwardzenie połączenia ścieżki rowerowej – przedłużenie ul. Piaskowej do ul. Kwiatkowskiego obok stawów przy rzece Wisłok

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00287196
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00287196/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-02 09:48
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-83f7d20a-fcfb-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00287196 z dnia 2022-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie połączenia ścieżki rowerowej – przedłużenie ul. Piaskowej do ul. Kwiatkowskiego obok stawów przy rzece Wisłok

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.erzeszow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utwardzenie połączenia ścieżki rowerowej – przedłużenie ul. Piaskowej do ul. Kwiatkowskiego obok stawów przy rzece Wisłok

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83f7d20a-fcfb-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00287196

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00243029/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-I.271.46.152.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 162597,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu utwardzenia ścieżki rowerowej długości 650m i szerokości od 1,5m do 3,0m łączącej ul. Piaskową z ul. Kwiatkowskiego (wdł. załącznika graficznego nr 3 - mapa sytuacyjna ścieżki rowerowej do utwardzenia).

Zakres obejmuje:
1) koryta wykonywane na całej szerokości jezdni i chodników, mechanicznie, głębokość do 20·cm, kategoria gruntu II-VI z transportem urobku do 20 km - na miejsce wskazane przez zamawiającego lub do zagospodarowania przez Wykonawcę – 1221,00m2,
2) roboty rozbiórkowe, rozebranie nawierzchni z kostki brukowej betonowej lub płytek betonowych, złożenie na paletach i odwiezienie na miejsce wskazane przez zamawiającego wraz z załadunkiem i rozładunkiem. Transport do 20km – 3,00m2,
3) roboty rozbiórkowe, rozbiórka obrzeży betonowych z transportem gruzu na miejsce wskazane przez zamawiającego wraz z załadunkiem i rozładunkiem. Transport do 20km – 5,00m,
4) ustawienie krawężników betonowych o wym. 15x30 cm na ławie z oporem z betonu – 5,00m,
5) wykonanie podbudowy z betonu, grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm – 512,00m2,
6) przełożenie chodników lub cieku z kostki brukowej betonowej gr. 6 lub 8cm, na podsypce cementowo-piaskowej o gr do 5cm po zagęszczeniu, spoiny wypełnione piaskiem - kostka zamawiającego – 2,00m2,
7) regulacja pionowa wpustów ściekowych i włazów studni kanalizacyjnych na zaprawach szybkowiążących – 2 szt.,
8) górna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego, grubość warstwy po zagęszczeniu do 10 cm – 1221,00m2,
9) nawierzchnie z mieszanek mineralno-asfaltowych KR 1-2 grubość warstwy ścieralnej po zagęszczeniu 5 cm – 1221,00m2.

Zgodnie z art. 68 ust. 3 ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności
i paliwach alternatywnych łączny udział pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym we flocie pojazdów samochodowych w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym używanych przy wykonywaniu tego zadania musi wynosić co najmniej 10%.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu zostały złożone dwie oferty :

1 Zakład Produkcyjno-Handlowo Usługowy „JAR” s.c. Jan Synoś, Ryszard Rząsa z ceną 217 892,04 zł
2 Sikora Sylwia MATBUD ul. Grunwaldzka 40 36-040 Boguchwała z ceną
295 822,13 zł

W związku z tym, że Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 200 000,00 zł brutto, a cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie zwiększy tej kwoty. Zamawiający unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
2022-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane