Dostawa zrębki drzewnej w sezonie grzewczym 2024/2025 do budynków administrowanych przez Miasto i Gminę Czarny Dunajec oraz Gminny Zespół Oświatowy w Czarnym Dunajcu

MIASTO I GMINA CZARNY DUNAJEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00442142
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00442142/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-02 08:53
Lokalizacja
Czarny Dunajec, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-356d04c5-3397-11ef-8a31-0e435a8a43bc
Identyfikator
7352843273
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odpady drzewneDrewno opałowe

Wykonawcy

1 przyznane

JÓZEF MATONOGZubrzyca Górna, PL · lot 0
229 447,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00442142 z dnia 2024-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zrębki drzewnej w sezonie grzewczym 2024/2025 do budynków administrowanych przez Miasto i Gminę Czarny Dunajec oraz Gminny Zespół Oświatowy w Czarnym Dunajcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA CZARNY DUNAJEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892162

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Czarny Dunajec

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-470

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czarny-dunajec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czarny-dunajec.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czarny_dunajec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa zrębki drzewnej w sezonie grzewczym 2024/2025 do budynków administrowanych przez Miasto i Gminę Czarny Dunajec oraz Gminny Zespół Oświatowy w Czarnym Dunajcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-356d04c5-3397-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442142

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00383469

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RB.271.29.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zrębki drzewnej dla potrzeb kotłowni zlokalizowanych w:
- budynku Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku;
- budynku Szkoły Podstawowej im. Brata Witalisa Lei w Podczerwonem;
- budynku Remizy OSP w Czarnym Dunajcu przy ul. Józefa Piłsudskiego 2A.
1.2. Zrębka nie może być zbutwiała ani zgnita, nie może być zanieczyszczona śniegiem, lodem, ziemią, piaskiem, mokrymi liśćmi, nie może zawierać żadnych innych dodatków, które mogłyby uszkodzić kocioł lub inne urządzenia. Łączna zawartość zanieczyszczeń obniżających wartość opałową zrębki, takich jak kora, trociny, igliwie nie może przekraczać 5% dostarczanej partii zrębki.
1.3. Całkowita szacowana ilość zrębki drzewnej do dostarczenia w ramach realizacji zamówienia wynosi:
- 65 ton – do budynku Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku;
- 62,5 tony – do budynku Szkoły Podstawowej im. Brata Witalisa Lei w Podczerwonem;
- 80 ton – do budynku Remizy OSP w Czarnym Dunajcu przy ul. Józefa Piłsudskiego 2A.
Łączna ilość: 207,5 ton
1.4. Wskazane powyżej ilości zrębki przewidziane do zakupu i dostawy są wielkościami orientacyjnymi. Stanowią one wyłącznie przewidywane maksymalne ilości zakupu i dostawy zrębki w okresie wykonania zamówienia.
1.5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia łącznej ilości zakupu i dostawy zrębki, w zależności od faktycznych potrzeb, bez prawa Wykonawcy do zgłaszania jakichkolwiek roszczeń względem Zamawiającego z tego tytułu, niemniej jednak gwarantowana łączna ilość zrębki, która zostanie zakupiona przez Zamawiającego i dostarczona przez Wykonawcę wynosi łącznie: 100 ton
Szczegółowy zakres zamówienia został wyszczególniony w załączniku nr 6 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz w załączniku nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (PPU)

4.5.3.) Główny kod CPV: 03416000-9 - Odpady drzewne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03413000-8 - Drewno opałowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1105,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1107,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1105,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa DRWAL Import Export Matonog Józef

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352152362

7.3.4) Miejscowość: Zubrzyca Górna

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229447,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-08-01 do 2025-07-31
2024-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy