„Remont kapitalny zabytkowego mostu nad rzeką Regą w miejscowości Trzebiatów”
GMINA TRZEBIATÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00287230
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00287230/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-02 09:57
- Lokalizacja
- Trzebiatów, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c311acd6-f909-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8571922079
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00287230 z dnia 2022-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont kapitalny zabytkowego mostu nad rzeką Regą w miejscowości Trzebiatów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZEBIATÓW
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Trzebiatowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684611
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Trzebiatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-320
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 913872984
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@trzebiatow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.trzebiatow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/trzebiatow/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont kapitalny zabytkowego mostu nad rzeką Regą w miejscowości Trzebiatów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c311acd6-f909-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00287230
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030116/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remont kapitalny zabytkowego mostu nad rzeką Regą w miejscowości Trzebiatów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00234595/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6423656,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zadanie inwestycyjne dotyczy remontu zabytkowego mostu drogowego przywracającego pierwotny stan techniczny i funkcję obiektu. Prace remontowe polegają na naprawie i niezbędnych wzmocnieniach elementów konstrukcyjnych i wymianie wyposażenia mostu oraz wymianie nawierzchni drogowej.
2. Most został wybudowany w 1905 roku i jest zlokalizowany w ciągu ul. Dworcowej w Trzebiatowie na działkach pasa drogowego nr 365, 189 oraz na działce 354 obręb 0002 Trzebiatów. Funkcją obiektu jest przeprowadzenie ruchu drogowego i pieszego drogi gminnej nad rzeką Regą.
3. Obiekt wpisany jest do rejestru zabytków pod numerem decyzji PSOZ/Sz-n/III/5340 /44/94 i nosi zwyczajową nazwę „mostu delfinów”.
4. Konstrukcja mostu składa się z trzech przęseł łukowych. Przęsła skrajne to ażurowe przyczółki wykonane w formie sklepień (bezprzegubowych) o rozpiętości teoretycznej 9,5 m (w świetle 7,0m). Główne przęsło nurtowe stanowi łuk trójprzegubowy o rozpiętości teoretycznej 30,5 m (w świetle 28,0 m). Całkowita długość obiektu wraz ze skrzydłami przyczółków wynosi 54,3 m.
5. Zakres robót budowlanych obejmuje w szczególności:
- Rozbiórki warstw wyposażenia pomostu;
- Usunięcie skarbonatyzowanych powierzchni betonu;
- Wykonanie warstw wzmacniających łuki i wypełniających pod jezdnią i chodnikami;
- Wzmocnienie strefy przegubu środkowego łuku;
- Uszczelnienie pomostu - wykonanie systemu izolacji;
- Wykonanie nawierzchni jezdni i chodników;
- Wykonanie wypraw z mas PCC i iniekcja niskociśnieniowa i średniociśnieniowa rys;
- Oczyszczenie zanieczyszczonych powierzchni betonowych;
- Wykonanie napraw elementów ozdobnych i balustrad;
- Poprawa systemu odwodnienia;
- Roboty na dojazdach do mostu.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia załącznik nr 7 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena ofertowa brutto najkorzystniejszej oferty przekroczyła kwotę jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie, zamawiający aktualnie nie ma możliwości zwiększenia budżetu na realizację zadania, do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10998245,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10998245,00 PLN
| 2022-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |