Sukcesywna dostawa mrożonek, garmażerki i ryb do Stołówki Zespołu Szkół im. gen. Ludwika M. Paca w Dowspudzie w 2025 roku.
Zespół Szkół im.gen. Ludwika Michała Paca w Dowspudzie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00003403
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00003403/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-02 15:11
- Lokalizacja
- Raczki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e9379c7-f690-4fe2-9d70-0283e545207c
- Identyfikator
- 8441066618
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Mrożone produkty rybne
Wykonawcy
1 przyznane
IGLOTEX DYSTRYBUCJA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSkórcz, PL · lot 0
13 928,16 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00003403 z dnia 2025-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa mrożonek, garmażerki i ryb do Stołówki Zespołu Szkół im. gen. Ludwika M. Paca w Dowspudzie w 2025 roku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół im.gen. Ludwika Michała Paca w Dowspudzie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000097502
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: w. Dowspuda
1.5.2.) Miejscowość: Raczki
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-420
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsdowspuda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zs.dowspuda
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa mrożonek, garmażerki i ryb do Stołówki Zespołu Szkół im. gen. Ludwika M. Paca w Dowspudzie w 2025 roku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e9379c7-f690-4fe2-9d70-0283e545207c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00003403
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W dwóch poprzednich postępowaniach w trybie podstawowym nie wpłynęła żadna oferta
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/05/12/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa mrożonek, garmażerki i ryb do Stołówki Zespołu Szkół im. gen. Ludwika M. Paca w Dowspudzie w 2025 roku
4.5.3.) Główny kod CPV: 15229000-9 - Mrożone produkty rybne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IGLOTEX Dystrybucja Sp. o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6790175807
7.3.4) Miejscowość: Ełk
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13928,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2025-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |