USŁUGA SPRZĄTANIA POMIESZCZEŃ BIUROWYCH NA OBIEKTACH ADMINISTROWANYCH W REJONIE GORZÓW WLKP. Z PODZIAŁEM NA TRZY CZĘŚCI
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00287356
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-02 10:30
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9290116588
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania biur
Wykonawcy
3 przyznane
NORGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
19 926 PLNNORGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
30 258 PLNNORGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
30 258 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.