Dowóz uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023 (zamówienie podzielone na 6 części)
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W MNIOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00287419
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-02 10:48
- Lokalizacja
- Mniów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9592030056
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
6 przyznanych
PAWEŁ LECHPępice, nr 38, PL
105 014 PLNARTUR PAWEŁKIEWICZKielce, PL
103 740 PLNPAWEŁ LECHPępice, nr 38, PL
53 326 PLNPAWEŁ LECHPępice, nr 38, PL
53 326 PLNMAREK JAWORSKILesica 11,, PL
63 154 PLNPAWEŁ LECHPępice, nr 38, PL
52 780 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.