„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z targowisk miejskich, będących w zarządzie Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Gubinie”
MIEJSKI ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00003436
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00003436/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-02 15:20
- Lokalizacja
- Gubin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5cc97430-0e29-4cb7-93c5-45f01ae7c557
- Identyfikator
- 9261565214
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00003436 z dnia 2025-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z targowisk miejskich, będących w zarządzie Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Gubinie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 978037460
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piastowska 2
1.5.2.) Miejscowość: Gubin
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-620
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzukgubin@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/mzuk_gubin/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5cc97430-0e29-4cb7-93c5-45f01ae7c5571.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z targowisk miejskich, będących w zarządzie Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Gubinie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5cc97430-0e29-4cb7-93c5-45f01ae7c557
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00003436
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00007261/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z targowisk miejskich, będących w zarządzie Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Gubinie”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630820
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: K.25.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z targowisk miejskich, będących w zarządzie Miejskie Zakładu Usług Komunalnych w Gubinie”, tj. targowiska spożywczego przy ul. Obrońców Pokoju oraz targowiska przemysłowego przy ul. Śląskiej, w tym do:
1) wyposażenie targowisk w odpowiednią ilość pojemników do składowania odpadów tj.:
TARGOWISKO SPOŻYWCZE
odpady zmieszane metale papier szkło
i tworzywa sztuczne
pojemniki
sty.25 3 szt. x 1,10 m3 3 szt. x 1,10 m3 9 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
lut.25 3 szt. x 1,10 m3 3 szt. x 1,10 m3 6 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
mar.25 6 szt. x 1,10 m3 6 szt. x 1,10 m3 8 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
kwi.25 6 szt. x 1,10 m3 6 szt. x 1,10 m3 12 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
maj.25 6 szt. x 1,10 m3 9 szt. x 1,10 m3 8 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
cze.25 7 szt. x 1,10 m3 6 szt. x 1,10 m3 8 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
lip.25 7 szt. x 1,10 m3 6 szt. x 1,10 m3 12 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
sie.25 7 szt. x 1,10 m3 9 szt. x 1,10 m3 8 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
wrz.25 7 szt. x 1,10 m3 6 szt. x 1,10 m3 8 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
paź.25 6 szt. x 1,10 m3 6 szt. x 1,10 m3 12 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
lis.25 6 szt. x 1,10 m3 6 szt. x 1,10 m3 8 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
gru.25 3 szt. x 1,10 m3 3 szt. x 1,10 m3 9 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
TARGOWISKO PRZEMYSŁOWE
odpady zmieszane metale papier szkło
i tworzywa sztuczne
pojemniki
sty.25 2 szt. x 1,10 m3 2 szt. x 1,10 m3 4 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
lut.25 2 szt. x 1,10 m3 2 szt. x 1,10 m3 2 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
mar.25 2 szt. x 1,10 m3 2 szt. x 1,10 m3 2 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
kwi.25 2 szt. x 1,10 m3 4 szt. x 1,10 m3 8 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
maj.25 2 szt. x 1,10 m3 4 szt. x 1,10 m3 4 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
cze.25 2 szt. x 1,10 m3 4 szt. x 1,10 m3 4 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
lip.25 2 szt. x 1,10 m3 4 szt. x 1,10 m3 8 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
sie.25 2 szt. x 1,10 m3 4 szt. x 1,10 m3 4 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
wrz.25 2 szt. x 1,10 m3 4 szt. x 1,10 m3 4 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
paź.25 2 szt. x 1,10 m3 4 szt. x 1,10 m3 8 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
lis.25 2 szt. x 1,10 m3 4 szt. x 1,10 m3 4 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
gru.25 2 szt. x 1,10 m3 2 szt. x 1,10 m3 4 szt. x 1,10 m3 1 szt. x 0,24m3
Wykonawca w pierwszym dniu obowiązywania umowy zobowiązany jest dostarczyć pojemniki na odpady w ilości i o pojemności wskazanej wyżej. Wykonawca zapewnia pojemniki we własnym zakresie przez cały okres realizacji umowy.
2) odbioru odpadów w godzinach 500 - 1500 i ich wywóz do Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych – Łużyckie Centrum Recyklingu Sp. z o. o. Marszów 50 A, 68-200 Żary - Stacja Przeładunkowa Odpadów ul. Złota 3, 68-300 Lubsko, z częstotliwością jak niżej:
odpady zmieszane metale i papier szkło
tworzywa sztuczne
dzień odbioru
sty.25 2, 9, 16, 23, 30 15, 29 8, 22 22
lut.25 6, 13, 20, 27 12, 26 5, 19 19
mar.25 6, 13, 20, 27 12, 26 5, 19 19
kwi.25 3, 10, 17, 24 9, 23 2, 16 16
maj.25 2, 8, 15, 22, 29 14, 28 7, 21 21
cze.25 5, 12, 20, 26 11, 25 4, 18 18
lip.25 3, 10, 17, 24, 31 9, 23 2, 16 16
sie.25 7, 14, 21, 28 13, 27 6, 20 20
wrz.25 4, 11, 18, 25 10, 24 3, 17 17
paź.25 2, 9, 16, 23, 30 8, 22 1, 15 15
lis.25 6, 13, 20, 27 12, 26 5, 19 19
gru.25 4, 11, 18, 23 10, 23 3, 17 17
Wykonawca zobowiązany jest do odbierania odpadów komunalnych w sposób, który zapewni odpowiedni stan sanitarny poprzez zapobieganie wysypywaniu się odpadów z pojemników w czasie odbioru i transportu, a w przypadku wysypania – obowiązany jest do natychmiastowego uprzątnięcia odpadów oraz skutków ich wysypania (plamy, zabrudzenia itp.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275987,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275987,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275987,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9261000423
7.3.3) Ulica: Śląska
7.3.4) Miejscowość: Gubin
7.3.5) Kod pocztowy: 66-620
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275987,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |