Dostawa wyposażenia audiowizualnego dla potrzeb Politechniki Rzeszowskiej
POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00287709
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-02 12:03
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8130266999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały audiowizualne
Wykonawcy
2 przyznane
WOJCIECH MAGRYŚRzeszów, PL
80 710 PLNWOJCIECH MAGRYŚRzeszów, PL
80 710 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.