Modernizacja budynku głównego Szkoły Podstawowej nr 1 w Siedlcach - etap II
MIASTO SIEDLCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00287732
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00287732/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-02 12:09
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36d7f2a3-d022-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
- Identyfikator
- 8212525409
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00287732 z dnia 2022-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku głównego Szkoły Podstawowej nr 1 w Siedlcach - etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO SIEDLCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581765
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Skwer Niepodległości 2
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@um.siedlce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miasto-siedlce.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku głównego Szkoły Podstawowej nr 1 w Siedlcach - etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36d7f2a3-d022-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00287732
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011388/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja budynku głównego Szkoły Podstawowej nr 1 w Siedlcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00152773/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: F.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 949639,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Budynek Szkoły Podstawowej nr 1 znajduje się na terenie objętym
ochroną konserwatorską i wpisany jest do Gminnej Ewidencji Zabytków
pod numerem 58/1786.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
2.1. Remont piwnic w tym m.in. roboty przygotowawcze, wykonanie iniekcji przeciwwilgociowej krystalicznej (kurtynowej), wykonanie izolacji przeciwwodnej z użyciem cienkowarstwowych zapraw uszczelniających, wykonanie tynków renowacyjnych na ścianach, malowanie ścian i stropów farbami paroprzepuszczalnymi, wykonanie wentylacji grawitacyjnej typu "z" pomieszczeń piwnicy z pracami towarzyszącymi na zewnątrz, montaż wentylatorów wspomagających z czasową regulacją włączania oraz podłączenie ich do instalacji oświetleniowej pomieszczenia piwnicznego, wyposażenie drzwi do piwnicy w tuleje wentylacyjne z zabezpieczeniem.
2.2.Remont pomieszczeń na parterze budynku w tym m.in. roboty przygotowawcze, wykonanie tynków renowacyjnych, malowanie farbami paroprzepuszczalnymi, uzupełnienie wykładzin PCV, wyposażenie drzwi w tuleje wentylacyjne.
2.3.Remont cokołu w tym m.in. roboty przygotowawcze, wykonanie iniekcji przeciwwilgociowej, na prawa pęknięć, odtworzenie gzymsów i elementów ozdobnych, wykonanie tynków renowacyjnych z ich malowaniem, wykonanie opaski.
2.4.Roboty towarzyszące w tym m.in. rozebranie i ponowny montaż rur spustowych, malowanie drzwiczek kratek na elewacji.
3.Szczegółowy zakres robót przedstawiony jest w dokumentacji projektowej (projekty wykonawcze, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót), będącej załącznikiem do Specyfikacji Warunków Zamówienia, natomiast przedmiary robót należy traktować jak załączniki dodatkowe, pomocnicze
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 914185,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1734855,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1099620,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DOKEN System Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132961636
7.3.3) Ulica: Świętojańska 9/5
7.3.4) Miejscowość: Siedlce
7.3.5) Kod pocztowy: 08-110
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1099620,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |