RIR.271.32.2022.CC Przebudowa odcinków dróg gminnych: nr 041418C w Kitnowie, nr 01445C w Wiktorowie oraz w Okoninie
GMINA GRUTA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00287933
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00287933/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-02 12:58
- Lokalizacja
- Gruta, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-234b31f8-0290-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 8762443622
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00287933 z dnia 2022-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
RIR.271.32.2022.CC Przebudowa odcinków dróg gminnych: nr 041418C w Kitnowie, nr 01445C w Wiktorowie oraz w Okoninie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRUTA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gruta 244
1.5.2.) Miejscowość: Gruta
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-330
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gruta.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gruta.akcessnet.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.gruta.akcessnet.net/index.php?job=wiad&idg=5&id=920&x=8&y=22&n_id=47791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
RIR.271.32.2022.CC Przebudowa odcinków dróg gminnych: nr 041418C w Kitnowie, nr 01445C w Wiktorowie oraz w Okoninie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-234b31f8-0290-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00287933
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027278/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa odcinków8. dróg gminnych:041418C w Kitnowie, nr 01445C w Wiktorowie oraz w Okoninie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00252821/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.32.2022.CC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2151830,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
UWAGAW dokumentacji przetargowej występuje niespójność w zakresie kategorii ruchu dla jakiej należy zaprojektować mieszanki mineralno-asfaltowe. W opisie technicznym podano dla projektowanych mieszanek kategorię ruchu KR 2 natomiast w załączonych STWWIORB wskazano kategorię ruchu KR 3. Należy zastosować mieszanki mineralno-asfaltowe dla kategorii ruchu KR2.
Zadanie nr 1 - Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 041418C w Kitnowie
Droga nr 041418C w miejscowości Kitnowo objęta przebudową jest publiczna drogą gminną. W przeważającej części droga prowadzi przez tereny niezurbanizowane, tereny pól uprawnych i niskiej zabudowy mieszkalnej. Droga pełni funkcję drogi dojazdowej do pól i gospodarstw. Inwestycja będzie realizowana w śladzie istniejącej drogi gruntowej na działce nr 85/2, w miejscowości Kitnowo, obręb (0007) Kitnowo, gmina Gruta, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie.
Zamawiający w załącznikach nr 9 i nr 9.1 zamieścił dokumentację techniczną i pomocniczą dla Wykonawców, stanowiącą podstawę do opracowania przez Wykonawcę oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 832855,04 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
UWAGAW dokumentacji przetargowej występuje niespójność w zakresie kategorii ruchu dla jakiej należy zaprojektować mieszanki mineralno-asfaltowe. W opisie technicznym podano dla projektowanych mieszanek kategorię ruchu KR 2 natomiast w załączonych STWWIORB wskazano kategorię ruchu KR 3. Należy zastosować mieszanki mineralno-asfaltowe dla kategorii ruchu KR2.
Zadanie nr 2 - Przebudowa odcinka drogi gminnej w Okoninie
Droga w miejscowości Okonin, objęta przebudową jest wewnętrzną drogą gminną. W przeważającej części droga prowadzi przez tereny zurbanizowane z niską zabudową mieszkalną. Droga pełni funkcję drogi dojazdowej do pól i gospodarstw. Inwestycja będzie realizowana po śladzie istniejącej drogi gruntowej na działce nr 117, w miejscowości Okonin, obręb (0010) Okonin, gmina Gruta, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie.
Zamawiający w załącznikach nr 10 i nr 10.1 zamieścił dokumentację techniczną i pomocniczą dla Wykonawców, stanowiącą podstawę do opracowania przez Wykonawcę oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 599420,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
UWAGAW dokumentacji przetargowej występuje niespójność w zakresie kategorii ruchu dla jakiej należy zaprojektować mieszanki mineralno-asfaltowe. W opisie technicznym podano dla projektowanych mieszanek kategorię ruchu KR 2 natomiast w załączonych STWWIORB wskazano kategorię ruchu KR 3. Należy zastosować mieszanki mineralno-asfaltowe dla kategorii ruchu KR2.
Zadanie nr 3 - Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 01445C w Wiktorowie
Droga nr 041445C w miejscowości Wiktorowo objęta przebudową jest publiczną drogą gminną. W przeważającej części droga prowadzi przez tereny niezurbanizowane, tereny pól uprawnych i niskiej zabudowy mieszkalnej. Droga pełni funkcję drogi dojazdowej do pól i gospodarstw. Na odcinku objętym inwestycją w obecnym stanie występuje droga brukowo/gruntowa - istniejące nawierzchnie przeznaczone są do rozbiórki. Inwestycja będzie realizowana po śladzie istniejącej drogi na działkach nr 23/28, 44, 15/2, 23/23 w miejscowości Wiktorowo, obręb (0015) Wiktorowo, gmina Gruta, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie.
Zamawiający w załącznikach nr 11 i 11.1 zamieścił dokumentację techniczną i pomocniczą dla Wykonawców, stanowiącą podstawę do opracowania przez Wykonawcę oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 719555,42 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
| 2022-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |