Przebudowa Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W HRUBIESZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00288073
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00288073/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-02 13:34
- Lokalizacja
- Hrubieszów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2495714-0679-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 9191517717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00288073 z dnia 2022-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W HRUBIESZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308376
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Hrubieszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 53 53 207
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@spzozhrubieszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.spzozhrubieszow.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa Oddziału Anestezjologii i Intensywnej TerapiiSamodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2495714-0679-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00288073
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00109381/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebydowa oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00260218/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne:
art 305 pkt 2 ustawy PZP :
Uzasadnienie faktyczne :
W dniu 23.06.2022r. Zamawiający wszczął w trybie podstawowym , zgodnie z art 275 pkt 1 ( bez przeprowadzenia negocjanci) postępowanie nr 17/275/22 pn. Przebudowa Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie, poprzez zamieszczenie ogłoszenia o zamówieniu w BZP nr 2022/BZP 00220271 z dnia 2022-06-23. W postępowaniu złożono jedną ofertę, która podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5. Treść złożonej oferty jest niezgodna z warunkami zamówienia. Postępowanie zostało unieważnione ,
W związku z powyższym zachodzą ustawowe przesłanki , dla udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki. Pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-b33d71fe-f21b-11ec-9a86-f6f4c648a056
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 19/305/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3189702,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Inwestycji pn. Przebudowa Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie.
2. Zamawiający informuje, że dla przedmiotowej Inwestycji Wojewoda Lubelski wydał zgodę na odstąpienie od stosowania przepisów Prawa budowlanego, zgodnie z art. 43c ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 2069 z późn. zm.).
3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- przebudowę istniejącego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii,
- utworzenie gabinetu zabiegowego, pomieszczeń dla personelu (pokój lekarski, dyżurka lekarska i pielęgniarska, pokój lekarza kierującego oddziałem, pokój oddziałowej oraz sekretariat) oraz pomieszczenia magazynowe i techniczne (brudownik/magazyn odpadów medycznych, pom. porządkowe),
- rozbiórkę części istniejących ścian działowych,
- poszerzenie części otworów drzwiowych,
- demontaż istniejącej stolarki wewnętrznej,
- demontaż istniejącej warstwy wykończeniowej posadzki i montaż nowej,
- montaż nowej stolarki wewnętrznej,
- montaż nowych sufitów podwieszanych,
- montaż elementów technologii medycznej,
- wzmocnienie stropu w obrębie montażu jednostek medycznych intensywnej terapii,
- modernizacja pomieszczenia sprężarkowni, znajdującego się na niskim parterze.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3780000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3780000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3780000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAROSŁAW JAGIEŁŁO FAR-DOM ; HOTEL JAGIEŁŁO
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9191032026
7.3.3) Ulica: GRABOWIECKA 20
7.3.4) Miejscowość: Hrubieszów
7.3.5) Kod pocztowy: 22-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3780000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-068.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |