Termomodernizacja budynku komunalnego przy ul. Sportowej 1 w Tolkmicku

Gmina Tolkmicko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00442159
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00442159/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-02 08:58
Lokalizacja
Tolkmicko, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-60c5ef45-2e5f-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
5783110114
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneIzolacja cieplnaTynkowanieRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

JOANNA KUJAWSKAElbląg, PL · lot 0
2 000 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00442159 z dnia 2024-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku komunalnego przy ul. Sportowej 1 w Tolkmicku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tolkmicko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170748011

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 3

1.5.2.) Miejscowość: Tolkmicko

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-340

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tolkmicko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tolkmicko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-60c5ef45-2e5f-11ef-b373-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku komunalnego przy ul. Sportowej 1 w Tolkmicku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60c5ef45-2e5f-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442159

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00074978/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja budynku komunalnego przy ul. Sportowej 1 w Tolkmicku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00374512

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPFS.271.1.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1600000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Termomodernizacja budynku komunalnego przy ul. Sportowej 1 w Tolkmicku” w formule zaprojektuj i wybuduj.
Zakres prac obejmuje wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej oraz prac budowlanych w zakresie termomodernizacji kompleksu obiektu, modernizacji instalacji c.o.,
modernizacji źródła ciepła, montażu instalacji fotowoltaicznej PV, a także wykonania prac remontowych. Na skutek przeprowadzonej termomodernizacji nastąpi znaczące zmniejszenie ilości zużywanej energii cieplnej, co w konsekwencji przyczyni się do obniżenia kosztów eksploatacji obiektu.
Zakres prac i robót obejmuje:
Etap I
a) wielobranżowa dokumentacja projektowa (projekt budowlany i projekty techniczne) dla realizacji termomodernizacji obiektu,
b) uzyskanie wszystkich koniecznych aktualnych map do celów projektowych, warunków i uzgodnień (jeżeli będą wymagane),
c) uzyskanie niezbędnych opinii i ekspertyz koniecznych do opracowania projektów technicznych (jeżeli będą wymagane),
d) przeprowadzenie wszystkich innych koniecznych procedur administracyjnych zakończonych uzyskaniem pozwolenia na budowę lub zgłoszenia zamiaru wykonywania budowy lub robót
budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę - w zależności czego przepisy wymagają;
Etap II
e) kompleksowa realizacja robót termomodernizacyjnych zgodnie z wytycznymi wynikającymi z przeprowadzonego audytu energetycznego oraz uzgodnień dokonanych z Zamawiającym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2000000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2000000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2000000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kompleksowa Obsługa Budownictwa Joanna Kujawska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5781307924

7.3.3) Ulica: Modlińska

7.3.4) Miejscowość: Elbląg

7.3.5) Kod pocztowy: 82-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2000000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2024-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane