Remont konserwatorski cmentarza wojennego nr 281 z okresu I wojny światowej na terenie cmentarza parafialnego w Dębnie
GMINA DĘBNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00288369
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00288369/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-02 14:34
- Lokalizacja
- Wola Dębińska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f149ebb-e592-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8691326517
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00288369 z dnia 2022-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont konserwatorski cmentarza wojennego nr 281 z okresu I wojny światowej na terenie cmentarza parafialnego w Dębnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĘBNO
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Dębno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000540357
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 240
1.5.2.) Miejscowość: Wola Dębińska
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-852
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminadebno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminadebno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminadebno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont konserwatorski cmentarza wojennego nr 281 z okresu I wojny światowej na terenie cmentarza parafialnego w Dębnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f149ebb-e592-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00288369
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019408/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont konserwatorski cmentarza wojennego nr 281 z okresu I wojny światowej na terenie cmentarza parafialnego w Dębnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00196009/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest "Remont konserwatorski cmentarza wojennego nr 281 z okresu I wojny światowej na terenie cmentarza parafialnego w Dębnie"
Zakres prac budowlanych obejmuje:
Wyrównanie powierzchni kwatery żołnierzy sprzymierzonych, wypoziomowanie
i doprowadzenie do jednej wysokości wszystkich nagrobków z możliwością wykonania w razie potrzeby nowych fundamentów, wyrównanie słupków ogrodzenia
Ograniczenie mogił krawężnikami betonowymi typu parkowego (w układzie przyjętym wg opracowania P. Jerzego Drogomira) z wyprofilowaniem trawiastej powierzchni mogił ok. 10 cm powyżej otaczającego terenu
Oczyszczenie elementów kamiennych i betonowych z mchów i porostów, uzupełnienie ubytków i zakonserwowanie całości (nagrobków, steli, krzyża wielokonturowego kwatery rosyjskiej, słupków ogrodzenia, pomnika centralnego), konserwacja krzyży i tabliczek nagrobnych – wg załączonego programu prac konserwatorskich
W obrębie kwatery rosyjskiej przesunięcie obu nagrobków do przodu celem częściowego odtworzenia pierwotnego układu kompozycyjnego
Przeniesienie tabliczek z frontu krzyża: jednej na cokół pomnika, tablicy nr 36 na dodatkową mogiłę w większej kwaterze
Rekonstrukcja furtki zgodnie z pozwoleniem konserwatorskim
W obrębie kwatery żołnierzy sił sprzymierzonych odtworzenie brakującej mogiły (nr 38 na rysunku rzutu kwatery), odtworzenie nagrobka i przeniesienie tablicy
z kwatery rosyjskiej
Wycięcie istniejącej zieleni (w tym prace pielęgnacyjne istniejącego drzewostanu w obrębie kwater)
Demontaż wtórnego kwietnika przy pomniku centralnym
Dokumentacja konserwatorska powykonawcza
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu umowy zawiera dokumentacja projektowa, program prac konserwatorskich, inwentaryzacja dendrologiczna z programem prac pielęgnacyjnych istniejącego zadrzewienia oraz z wszystkimi wymaganym prawem pozwoleniami organu architektoniczno-budowlanego oraz Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków i pomocniczo przedmiar robót, a także Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 335298,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 351288,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 335298,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Katanga Grzegorz Kwapisiewicz sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6642144844
7.3.4) Miejscowość: Złotoglin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 335298,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 105 dni
| 2022-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |