Budowa nowego systemu zarządzania energią w Przedszkolu Nr 2 w Darłowie
Gmina Miasto Darłowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00288792
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00288792/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-03 08:04
- Lokalizacja
- Darłowo, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b620128-124e-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
- Identyfikator
- 4990527500
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00288792 z dnia 2022-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa nowego systemu zarządzania energią w Przedszkolu Nr 2 w Darłowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Darłowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920937
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 9
1.5.2.) Miejscowość: Darłowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-150
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 355 12 48
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@darlowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.darlowo.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa nowego systemu zarządzania energią w Przedszkolu Nr 2 w Darłowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b620128-124e-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00288792
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001190/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa nowego systemu zarządzania energią w Przedszkolu Nr 2 w Darłowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021r., poz. 1129, późn. zm.).
Zamawiający udzielił zamówienia w trybie z wolnej ręki, ponieważ w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-88d61852-ebab-11ec-9a86-f6f4c648a056
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.26.2022 / EI.7013.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowych instalacji elektrycznej w budynku przedszkola nr 2 w Darłowie zgodnie z opracowaną dokumentacją pn. „Projekt budowlano – wykonawczy – Remont instalacji elektrycznej w przedszkolu nr 2, branża elektryczna” oraz zgodnie z „Szczegółową Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót do projektu budowlano – wykonawczego”.
Uwaga!
1. Opracowana dokumentacja zawiera szerszy zakres niż przedmiot zamówienia: Wycenie i wykonaniu nie podlegają:
- instalacja monitoringu wizyjnego CCTV;
- instalacja sieci komputerowej LAN;
- instalacja systemu alarmowego;
- montaż podgrzewaczy wody w pomieszczeniach łazienek.
2. Dokumentacja remontu może zakładać wykonanie instalacji podtynkowo. Wszystkie instalacje należy wykonać natynkowo w korytkach instalacyjnych do wszystkich odbiorników (gniazda, łączniki, lampy).
3. Do wyceny należy przyjąć łącznie demontaż lamp w ilości 250 szt. Liczbę gniazd wtykowych i łączników do demontażu należy przyjąć w ilości równej gniazd i łączników przewidzianych do montażu.
4. Celem odtworzenia miejsc po demontażach lamp należy wycenić punktowe szpachlowanie miejsc po zdemontowanych lampach oraz malowanie powierzchni sufitów w ilości około 300 m2.
5. Po zakończeniu robót należy przeprowadzić następujące badania i sprawdzenia:
- pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej oraz rezystancji izolacji kabli;
- pomiary natężenia oświetlenia podstawowego i awaryjnego.
Z pomiarów wykonać protokoły.
6. Materiał z demontażu należy zutylizować.
Uwaga!!!
Celem ułatwienia Wykonawcy wyceny Zamawiający załącza do zaproszenia plik w formie edytowalnej *.dwg pn. „Przedszkole projekt techniczny.dwg” oraz pomocniczy przedmiar robót, który ma charakter orientacyjny i w żaden sposób nie determinujący zakresu prac objętych przedmiotem zamówienia. Zawarte w przedmiarze robót zestawienia mają zobrazować skalę roboty budowlanej i pomóc wykonawcy w oszacowaniu kosztów inwestycji, wobec czego przedmiarowi robót można przypisać wyłącznie charakter dokumentu pomocniczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 464000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 464000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 464000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Eltrom" Zakład Usługowo-Handlowy Sławomir Grzebień
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 330042792
7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 67
7.3.4) Miejscowość: Darłowo
7.3.5) Kod pocztowy: 76-150
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 464000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |