Remonty cząstkowe metodą ręczną i mechaniczną na odcinkach dróg powiatowych Powiatu Kamiennogórskiego. Zamówienie podzielone na części (postępowanie 2).
Powiat Kamiennogórski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00289443
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00289443/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-03 10:50
- Lokalizacja
- Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b634e957-0402-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 6141474708
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00289443 z dnia 2022-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe metodą ręczną i mechaniczną na odcinkach dróg powiatowych Powiatu Kamiennogórskiego. Zamówienie podzielone na części (postępowanie 2).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kamiennogórski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821300
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wł. Broniewskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Kamienna Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 756450100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@kamienna-gora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kamienna-gora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/sp_kamiennagora1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty cząstkowe metodą ręczną i mechaniczną na odcinkach dróg powiatowych Powiatu Kamiennogórskiego. Zamówienie podzielone na części (postępowanie 2).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b634e957-0402-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00289443
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00008281/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remonty cząstkowe metodą ręczną
1.1.8 Remonty cząstkowe metodą mechaniczną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00258857/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ID.272.3.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 285600,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót budowlanych związanych z remontem cząstkowym metodą ręczną.Zamówienie przewiduje wykonywanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych masą na gorąco, w tym w szczególności:
1) wycinanie ubytków (nadanie im geometrycznej formy) przy użyciu frezarki lub piły i młota pneumatycznego lub ręcznie,
2) osuszenie i oczyszczenie mechaniczne lub ręczne miejsca naprawy,
3) skropienie nawierzchni, posmarowanie dna i boków naprawianego ubytku emulsją asfaltową lub asfaltem upłynnionym w ilości 0,1 – 0,3 kg/m2,
4) wypełnienie ubytku masą AC-0/12,8 S 50/70, łaty grubości 4 – 6 cm i 6 – 8 cm układane ręcznie,
5) zagęszczenie warstwy masy walcem lub zagęszczarką w zależności od naprawianej powierzchni,
6) wywiezenie sfrezowanego/wyciętego materiału i zagospodarowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Lokalizacja wykonywania remontów – odcinki dróg powiatowych na terenie powiatu kamiennogórskiego.
Przewidywane ilości oraz asortyment remontów w podziale na poszczególne części zawiera Formularz Cenowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 126900,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót budowlanych związanych z remontem cząstkowym metodą mechaniczną.Zamówienie przewiduje wykonywanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych masą na gorąco, w tym w szczególności:
1) wycinanie ubytków (nadanie im geometrycznej formy) przy użyciu frezarki lub piły i młota pneumatycznego lub ręcznie,
2) osuszenie i oczyszczenie mechaniczne lub ręczne miejsca naprawy,
3) skropienie nawierzchni, posmarowanie dna i boków naprawianego ubytku emulsją asfaltową lub asfaltem upłynnionym w ilości 0,1 – 0,3 kg/m2,
4) wypełnienie ubytku masą AC-0/12,8 S 50/70, łaty grubości 4 – 6 cm układane mechanicznie,
5) zagęszczenie warstwy masy walcem lub zagęszczarką w zależności od naprawianej powierzchni,
6) wywiezenie sfrezowanego/wyciętego materiału i zagospodarowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Lokalizacja wykonywania remontów – odcinki dróg powiatowych na terenie powiatu kamiennogórskiego.
Przewidywane ilości oraz asortyment remontów w podziale na poszczególne części zawiera Formularz Cenowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 158700,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym przez Zamawiajacego terminie, tj. do dnia 2 sierpnia 2022 r. do godz. 9:00 nie złożono żadnej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie, tj. do dnia 2 sierpnia 2022 r. do godz. 09:00 wpłynęły oferty złożone przez:
1. Sudeckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o. o. z/s ul. Kaczawska 19, 58-514 Jelenia Góra; cena 322 875,00 złotych brutto,
2. Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o. o. z/s ul. Poniatowskiego 25, 59-400 Jawor; cena 324 417,42 złotych brutto.
Przed otwarciem ofert Zamawiający na stronie prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/sp_kamiennagora udostępnił informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 195 201,00 złotych brutto. W związku z tym, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia uznać należy, że zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania.
| 2022-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |