Remont lokali mieszkalnych przy ul.Mickiewicza w Lubaniu
Administracja Mieszkań Komunalnych w Lubaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00289714
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00289714/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-03 11:51
- Lokalizacja
- Lubań, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-844583f2-fd03-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 021121078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00289714 z dnia 2022-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont lokali mieszkalnych przy ul.Mickiewicza w Lubaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Administracja Mieszkań Komunalnych w Lubaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021121078
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl.Szarych Szeregów 4
1.5.2.) Miejscowość: Lubań
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-800
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amk.miastoluban.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.miastoluban.pl/amk,a,73613,informacje.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.miastoluban.pl/amk,a,73613,informacje.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont lokali mieszkalnych przy ul.Mickiewicza w Lubaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-844583f2-fd03-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00289714
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00240808/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ADM.271.2.2022.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 271925,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. ZADANIE NR 1 – Remont lokalu mieszkalnego przy ul. Mickiewicza 9/3 w Lubaniu obejmujący zakres rzeczowy m.in.:a) roboty rozbiórkowe i demontażowe;
b) instalacje elektryczne;
c) instalacje sanitarne;
d) roboty ogólnobudowlane;
e) instalacja gazowa
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 133894,83 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE NR 2 – Remont lokalu mieszkalnego przy ul. Mickiewicza 9/8 w Lubaniu obejmujący zakres rzeczowy m.in.:a) roboty rozbiórkowe i naprawcze;
b) roboty odgrzybieniowe, tynkarskie, posadzkarskie
c) ścianka działowa w miejscu ścianki rozebranej
d) roboty okładzinowe;
e) wymiana okien, wentylacja;
f) renowacja drzwi wewnętrznych i wejściowych;
g) roboty wodno – kanalizacyjne;
h) roboty elektryczne i montaż promienników do ogrzewania;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 138030,86 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym na „Remont lokali mieszkalnych przy ul. Mickiewicza w Lubaniu”, zostało unieważnione, ponieważ złożona oferta podlega odrzuceniu.
Oferta złożona przez Wykonawcę Edward Wożniak jest niezgodna z przepisami, o których mowa w art. 63 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019r. (Dz.U. z 2021r., poz. 1129 ze zm.) tzn. oferta nie został opatrzona wymaganym podpisem.
Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający dokonał odrzucenia w/w oferty jako niezgodna z przepisami ustawy.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym na „Remont lokali mieszkalnych przy ul. Mickiewicza w Lubaniu”, zostało unieważnione, ponieważ złożona oferta podlega odrzuceniu.
Oferta złożona przez Wykonawcę Edward Wożniak jest niezgodna z przepisami, o których mowa w art. 63 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019r. (Dz.U. z 2021r., poz. 1129 ze zm.) tzn. oferta nie został opatrzona wymaganym podpisem.
Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający dokonał odrzucenia w/w oferty jako niezgodna z przepisami ustawy.
| 2022-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |