Wykonywanie drobnych prac budowlanych i instalacyjnych w obiektach AGH wynikających z bieżących potrzeb remontowych, zaistniałych awarii oraz utrzymania obiektów w pełnej sprawności technicznej
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00442170
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00442170/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-02 09:02
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-acdc38e6-17f3-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00442170 z dnia 2024-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonywanie drobnych prac budowlanych i instalacyjnych w obiektach AGH wynikających z bieżących potrzeb remontowych, zaistniałych awarii oraz utrzymania obiektów w pełnej sprawności technicznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.dzp.agh.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie drobnych prac budowlanych i instalacyjnych w obiektach AGH wynikających z bieżących potrzeb remontowych, zaistniałych awarii oraz utrzymania obiektów w pełnej sprawności technicznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acdc38e6-17f3-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442170
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00335012
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DE-dzp.272-249/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie bieżących robót budowlanych i instalacyjnych w kompleksie pawilonów "A"Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane i instalacyjne zlecane sukcesywnie w ramach aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego, obejmujące m.in.:
1. Roboty demontażowe, rozbiórkowe i przygotowawcze;
2. Prace malarskie;
3. Prace tynkarskie w tym również wykonanie tynków renowacyjnych;
4. Prace posadzkarskie i okładzinowe;
5. Wykonanie zabudowy z płyt g-k;
6. Montaż stolarki;
7. Montaż sufitów podwieszanych;
8. Osuszanie pomieszczeń;
9. Odgrzybianie ścian;
10. Oczyszczanie budynków po zalaniach;
11. Prace elektryczne;
12. Prace sanitarne (inst. wod.-kan., c.o., biały montaż);
13. Wykonanie prób, badań i pomiarów inst. sanitarnych i elektrycznych;
14. Wywóz i utylizacja odpadów;
Ilości robót przyjęte w przedmiarze robót są szacunkowe i mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Wykonawca winien udzielić pełnej gwarancji na roboty objęte zakresem zamówienia na okres nie krótszy niż 36 miesięcy (3 lata), liczony każdorazowo od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 789220,56 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie bieżących robót budowlanych i instalacyjnych w kompleksie pawilonów "B"Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane i instalacyjne zlecane sukcesywnie w ramach aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego, obejmujące m.in.:
1. Roboty demontażowe, rozbiórkowe i przygotowawcze;
2. Prace malarskie;
3. Prace tynkarskie w tym również wykonanie tynków renowacyjnych;
4. Prace posadzkarskie i okładzinowe;
5. Wykonanie zabudowy z płyt g-k;
6. Montaż stolarki;
7. Montaż sufitów podwieszanych;
8. Osuszanie pomieszczeń;
9. Odgrzybianie ścian;
10. Oczyszczanie budynków po zalaniach;
11. Prace elektryczne;
12. Prace sanitarne (inst. wod.-kan., c.o., biały montaż);
13. Wykonanie prób, badań i pomiarów inst. sanitarnych i elektrycznych;
14. Wywóz i utylizacja odpadów;
Ilości robót przyjęte w przedmiarze robót są szacunkowe i mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Wykonawca winien udzielić pełnej gwarancji na roboty objęte zakresem zamówienia na okres nie krótszy niż 36 miesięcy (3 lata), liczony każdorazowo od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 825509,86 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie bieżących robót budowlanych i instalacyjnych w kompleksie pawilonów "C"Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane i instalacyjne zlecane sukcesywnie w ramach aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego, obejmujące m.in.:
1. Roboty demontażowe, rozbiórkowe i przygotowawcze;
2. Prace malarskie;
3. Prace tynkarskie w tym również wykonanie tynków renowacyjnych;
4. Prace posadzkarskie i okładzinowe;
5. Wykonanie zabudowy z płyt g-k;
6. Montaż stolarki;
7. Montaż sufitów podwieszanych;
8. Osuszanie pomieszczeń;
9. Odgrzybianie ścian;
10. Oczyszczanie budynków po zalaniach;
11. Prace elektryczne;
12. Prace sanitarne (inst. wod.-kan., c.o., biały montaż);
13. Wykonanie prób, badań i pomiarów inst. sanitarnych i elektrycznych;
14. Wywóz i utylizacja odpadów;
Ilości robót przyjęte w przedmiarze robót są szacunkowe i mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Wykonawca winien udzielić pełnej gwarancji na roboty objęte zakresem zamówienia na okres nie krótszy niż 36 miesięcy (3 lata), liczony każdorazowo od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 830996,82 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie bieżących robót budowlanych i instalacyjnych w kompleksie pawilonów "S,U,Z"Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane i instalacyjne zlecane sukcesywnie w ramach aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego, obejmujące m.in.:
1. Roboty demontażowe, rozbiórkowe i przygotowawcze;
2. Prace malarskie;
3. Prace tynkarskie w tym również wykonanie tynków renowacyjnych;
4. Prace posadzkarskie i okładzinowe;
5. Wykonanie zabudowy z płyt g-k;
6. Montaż stolarki;
7. Montaż sufitów podwieszanych;
8. Osuszanie pomieszczeń;
9. Odgrzybianie ścian;
10. Oczyszczanie budynków po zalaniach;
11. Prace elektryczne;
12. Prace sanitarne (inst. wod.-kan., c.o., biały montaż);
13. Wykonanie prób, badań i pomiarów inst. sanitarnych i elektrycznych;
14. Wywóz i utylizacja odpadów;
Ilości robót przyjęte w przedmiarze robót są szacunkowe i mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Wykonawca winien udzielić pełnej gwarancji na roboty objęte zakresem zamówienia na okres nie krótszy niż 36 miesięcy (3 lata), liczony każdorazowo od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 845766,43 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 650406,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 834264,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 789220,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FRB "MASTER" Bartłomiej Żurek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 380657470
7.3.4) Miejscowość: Bęczarka
7.3.5) Kod pocztowy: 32-444
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 789220,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 665255,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 834264,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 825509,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U „BARTEK” Roman Żurek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 350723291
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-322
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 825509,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 715340,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 834264,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 830996,82 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FRB "MASTER" Bartłomiej Żurek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 380657470
7.3.4) Miejscowość: Bęczarka
7.3.5) Kod pocztowy: 32-444
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 830996,82 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 834264,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 845766,43 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 845766,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Ślusarski TOMBUDOS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 350677071
7.3.4) Miejscowość: Zręczyce 60, Gdów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-420
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 845766,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |