Modernizacja (wymiana) urządzenia dźwigowego w skrzydle „B” budynku Urzędu Miejskiego w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 8/12.

Gmina Miasta Gdańska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00290014
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00290014/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-03 12:55
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8ac129d9-0421-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
5830011969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneInstalowanie windRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00290014 z dnia 2022-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (wymiana) urządzenia dźwigowego w skrzydle „B” budynku Urzędu Miejskiego w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 8/12.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Gdańska

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Gdańsku - Biuro Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000598463

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowe Ogrody 8/12

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-803

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58 323 61 27

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.wilczynska@gdansk.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gdansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja (wymiana) urządzenia dźwigowego w skrzydle „B” budynku Urzędu Miejskiego w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 8/12.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ac129d9-0421-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00290014

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00259466/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.34.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja (wymiana) urządzenia dźwigowego mieszczącego się na klatce „B” budynku Urzędu Miejskiego w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 8/12.
Budynek jest częściowo podpiwniczony (niepodpiwniczone-skrzydło zachodnie). W poziomie piwnic skrzydła „B” mieszczą się: pomieszczenia magazynowe, techniczne. Na parterze i piętrach od I do IV znajdują się pomieszczenia biurowe z obsługą klientów oraz sanitariaty. Ilość kondygnacji nadziemnych: skrzydło „B” - 5, Komunikacja w budynku odbywa się pięcioma klatkami. Przy klatce schodowej skrzydła „B” znajduje się szyb windowy w którym projektowana jest wymiana dźwigu osobowego. Z dźwigu „B” korzystają osoby niepełnosprawne.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Rozdziale 2 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45313100-5 - Instalowanie wind

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2022-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane