Modernizacja kotłowni w budynku remizy OSP w Krzykawie
Gmina Bolesław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00290455
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00290455/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-03 14:25
- Lokalizacja
- Bolesław, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d52bed6b-0356-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 6371997976
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00290455 z dnia 2022-08-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kotłowni w budynku remizy OSP w Krzykawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bolesław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257883
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ul. Główna 58
1.5.2.) Miejscowość: Bolesław
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-329
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 6424501, 31 6424071
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: boleslaw@gminaboleslaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaboleslaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/boleslaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kotłowni w budynku remizy OSP w Krzykawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d52bed6b-0356-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00290455
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025492/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja kotłowni w budynku remizy OSP w Krzykawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 146036,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: „Modernizacja kotłowni w budynku remizy OSP w Krzykawie”. Zadanie realizowane będzie w zakresie wskazanym w przedmiarze robót, na podstawie dokumentacji projektowej oraz pozwolenia na budowę: Decyzja nr 472/2018 z dnia 06.07.2018 r. Część zakresu wykazanego w dokumentacji projektowej, dotyczącego instalacji wewnętrznej elektrycznej i gazowej, została zrealizowana w poprzednich latach.
Zakres realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wymianę istniejących dwóch kotłów gazowych na jeden kocioł gazowy wiszący, kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania o mocy 90 kW,
2) wykonanie technologii kotłowni gazowej,
3) wymianę drzwi wewnętrznych na przeciwpożarowe, stalowe, ciepłe EI60 z bezklamkowym zamknięciem od wewnątrz pomieszczenia, otwierające się z kotłowni pod naciskiem, szerokość przejścia min. 90 cm – 2 szt.,
4) wymianę okien na EI 60, jednoramowych, szklonych zestawem dwukomorowym, niskoemisyjnym o współczynniku przenikania ciepła conajmniej 0,9 W/m2K, rozwieralno-uchylne – 3 szt.,
5) częściową przebudowę instalacji gazowej, kanalizacji, zimnej wody,
6) wykonanie przewodu kominowego koncentrycznego (powietrzno-spalinowego) fi 100/150 mm w istniejącym szachcie kominowym z czerpnio-wyrzutnią systemową,
7) uruchomienie kotłowni z przeprowadzeniem niezbędnych badań, odbiorów i prób,
8) przeszkolenie wytypowanych pracowników Zamawiającego z obsługi zamontowanych urządzeń, zgodnie z zakresem przedmiotu zamówienia.
9) zagwarantowanie autoryzowanego serwisu zainstalowanego kotła gazowego, na czas udzielonej przez Wykonawcę gwarancji,
10) opracowanie dokumentacji powykonawczej (wersja papierowa 2 – egz.), zawierającej m.in. dokumenty potwierdzające zastosowanie materiałów atestowanych, zgodnych z obowiązującymi przepisami (aprobaty i atesty techniczne, certyfikaty zgodności, deklaracje zgodności z PN).
Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają, załączone do niniejszej SWZ: dokumentacja projektowa, przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333200-2 - Instalowanie gazomierzy
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45333100-1 - Instalowanie urządzeń regulacji gazu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ dwie złożonew postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-08-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |