Opracowanie publikacji i poradnika dot. smart city w formie ebook w ramach Projektu pn. „DIALOG Działanie Innowacje Aktywność Ludzie Otwartość Gotowość”
GMINA KRYNICA -ZDRÓJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00290531
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-03 14:41
- Lokalizacja
- Krynica-Zdrój, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7343543100
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputerowe usługi wydawniczeUsługi publikacjiUsługi składu
Wykonawcy
3 przyznane
THINKIT CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
27 060 PLNTHINKIT CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
30 381 PLNTHINKIT CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
27 060 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.