ROZBUDOWA I MODERNIZACJA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W WĄBRZEŹNIE

POWIAT WĄBRZESKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00290693
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00290693/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-03 15:26
Lokalizacja
Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea5533af-043a-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8781736265
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty w zakresie budowy drógRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychRoboty instalacyjne przeciwpożaroweInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówUsługi projektowania architektonicznegoWyposażenie różneMeble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00290693 z dnia 2022-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROZBUDOWA I MODERNIZACJA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W WĄBRZEŹNIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WĄBRZESKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118773

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 44

1.5.2.) Miejscowość: Wąbrzeźno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-200

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 566882450

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ag@wabrzezno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wabrzezno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://pow-wabrzeski.rbip.mojregion.info/rozbudowa-i-modernizacja-domu-pomocy-spolecznej-w-wabrzeznie/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ROZBUDOWA I MODERNIZACJA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W WĄBRZEŹNIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea5533af-043a-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00290693

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038553/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozbudowa Domu Pomocy Społecznej w Wąbrzeźnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00258427/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AG.272.27.2022.KC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” kompletnej dokumentacji projektowej, zwanej dalej także: dokumentacją projektową wraz z wykonaniem robót budowlanych oraz dostawą i montażem nowego wyposażenia dla zadania pn. „Rozbudowa i modernizacja Domu Pomocy Społecznej w Wąbrzeźnie”. Realizacja przedmiotu umowy została podzielona na następujące etapy:
a) etap 1 – obejmujący wykonanie dokumentacji projektowej,
b) etap 2 – obejmujący wykonanie robót budowlanych, dostawę i montaż fabrycznie nowego wyposażenia oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu budowlanego.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
wykonanie dokumentacji projektowej (w tym projektu architektoniczno-budowlanego), obejmującej:
a) wykonanie dokumentacji projektowej w oparciu o PFU, w sposób zgodny z wymaganiami ustawy - Prawo budowlane, przepisami i obowiązującymi Polskimi Normami, zasadami wiedzy technicznej, która na etapie opracowywania będzie konsultowana i uzgadniana z Zamawiającym,
b) uzyskanie wszelkich wymaganych opinii, uzgodnień projektowych, w zakresie wynikającym z przepisów,
c) uzyskanie wymaganych ustawą - Prawo budowlane uzgodnień i pozwoleń na realizację projektu,
d) projekt techniczny,
e) specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót,
f) przedmiar robót,
g) kosztorys, na potrzeby waloryzacji wynagrodzenia wykonawcy,
h) dokumentację powykonawczą, która powinna zawierać dane umożliwiające wniesienie zmian na mapę zasadniczą, do ewidencji gruntów oraz do ewidencji sieci uzbrojenia terenu – zgodnie z rozporządzeniem ministra gospodarki przestrzennej i budownictwa z 21 lutego 1995 r. w sprawie rodzaju i zakresu opracowań geodezyjno-kartograficznych oraz czynności geodezyjnych obowiązujących w budownictwie,
i) inną dokumentację wymaganą przez PFU,
j) wykonanie robót budowlanych oraz dostawę i montaż wyposażenia budynku w oparciu o opracowaną i zatwierdzoną dokumentację projektową,
k) uzyskanie, w imieniu Zamawiającego, ostatecznej decyzji, upoważniające do rozpoczęcia robót budowlanych,
l) uzyskanie, w imieniu Zamawiającego decyzji o oddaniu do użytkowania obiektu budowlanego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

39290000-1 - Wyposażenie różne

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania nr AG.272.27.2022.KC, ponieważ do terminu składania ofert tj. do dnia 01.08.2022 r. do godz. 13:00, nie złożono żadnej oferty.
2022-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane