Budowa i uruchomienie 1 prosumenckiej mikro instalacji fotowoltaicznej o mocy do 50 kW wraz z systemem monitoringu, zlokalizowanej na dachu budynku Domu Studenta Collegium Witelona w Legnicy

COLLEGIUM WITELONA Uczelnia Państwowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00290742
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00290742/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-03 15:55
Lokalizacja
Legnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cda83398-132a-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
6911994675
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychSłoneczne moduły fotoelektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00290742 z dnia 2022-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i uruchomienie 1 prosumenckiej mikro instalacji fotowoltaicznej o mocy do 50 kW wraz z systemem monitoringu, zlokalizowanej na dachu budynku Domu Studenta Collegium Witelona w Legnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: COLLEGIUM WITELONA Uczelnia Państwowa

1.3.) Oddział zamawiającego: Collegium Witelona

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390624793

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sejmowa 5A

1.5.2.) Miejscowość: Legnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uczelnia@collegiumwitelona.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.collegiumwitelona.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Uczelnia Państwowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i uruchomienie 1 prosumenckiej mikro instalacji fotowoltaicznej o mocy do 50 kW wraz z systemem monitoringu, zlokalizowanej na dachu budynku Domu Studenta Collegium Witelona w Legnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cda83398-132a-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00290742

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający w postępowaniu pn. "BUDOWA SIEDMIU NIEZALEŻNYCH OD SIEBIE PROSUMENCKICH MIKROINSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH ZLOKALIZOWANYCH NA DACHACH A, C I E PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ IM. WITELONA W LEGNICY", NUMER POSTĘPOWANIA: DA.262-02/2021 przewidział zgodnie z art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Pzp udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, które było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-452d1770-8c99-11eb-86b1-a64936a8669f

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DA.266.05.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa i uruchomienie 1 prosumenckiej mikro instalacji fotowoltaicznej o mocy do 50 kW wraz z systemem monitoringu zlokalizowanego na dachu budynku Domu Studenta Collegium Witelona w Legnicy przy ulicy Sejmowej 5A, zgodnie z dokumentacją projektową budowlano-wykonawczą opracowaną przez pracownię MMProjekt Marcin Marczydło z siedzibą: 35-083 Rzeszów, ul. Rymanowskiego 46/11.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 8 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2022-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane