Zagospodarowanie osadu z oczyszczalni ścieków w Eustachowie

GMINA ŁOPUSZNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00290746
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00290746/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-03 16:00
Lokalizacja
Łopuszno, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-48db6278-073d-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9591671876
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ściekówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty konstrukcyjneRoboty instalacyjne w budynkachRóżne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00290746 z dnia 2022-08-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie osadu z oczyszczalni ścieków w Eustachowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁOPUSZNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010292

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konecka 12

1.5.2.) Miejscowość: Łopuszno

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-070

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lopuszno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lopuszno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.lopuszno.pl/lista/zamowienia-powyzej-30-000-euro

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie osadu z oczyszczalni ścieków w Eustachowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48db6278-073d-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00290746

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034049/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Zagospodarowanie osadu z oczyszczalni ścieków w Eustachowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00265720/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IB.271.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla inwestycji zlokalizowanej na terenie oczyszczalni zarządzanej przez Samorządowy Zakład Gospodarki Komunalnej w Łopusznie, która to oczyszczalnia zlokalizowana jest na terenie obejmującym działkę nr. 198/1, obręb Eustachów, Gmina Łopuszno (dalej „Oczyszczalnia”). Celem inwestycji jest:
• zwiększenie stopnia stabilizacji komunalnych osadów ściekowych (dalej „KOŚ”);
• zapobieganie powstawaniu odpadów, w szczególności w odniesieniu do KOŚ;
• wytworzenie środka poprawiającego właściwości gleby powstającego z wykorzystaniem KOŚ (dalej „ŚPWG”);
• minimalizacja uciążliwości dla otoczenia.

Spodziewanym efektem inwestycji jest wypełnienie postanowień wynikających z konieczności zapewnienia bezpieczeństwa środowiska i zdrowia człowieka poprzez ułatwienie uzyskania odpowiedniej stabilizacji KOŚ. Kolejnym, spodziewanym efektem inwestycji jest wypełnienie postanowień art. 17 ustawy o odpadach (Dz.U.2022.0.699 t.j.), tj. zapobieganie powstawaniu odpadów, w szczególności w odniesieniu do KOŚ.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączonym Programie Funkcjonalno – użytkowym, stanowiącym załącznik nr 11.
Przedmiot zamówienia obejmuje zaprojektowanie, roboty budowalne i instalacyjne, uruchomienie, szkolenie, próby i przekazanie do eksploatacji oraz wykonanie wszelkich opracowań i uzyskanie wszelkich decyzji administracyjnych niezbędnych do zrealizowania przedmiotu zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

42900000-5 - Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie wpłynęła żadna ważna oferta, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 1 ustawy postępowanie unieważniono
2022-08-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane