Budowa skateparku oraz street workoutu w miejscowości Rogowo.
GMINA ROGOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00291000
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00291000/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-04 08:02
- Lokalizacja
- Rogowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ddda158c-fb5d-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5621711384
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00291000 z dnia 2022-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa skateparku oraz street workoutu w miejscowości Rogowo.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ROGOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351216
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: KOŚCIELNA
1.5.2.) Miejscowość: Rogowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-420
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: (052) 30-24-053 lub (052) 30-24-077
1.5.8.) Numer faksu: (052) 30-24-275
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@rogowo.paluki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rogowo.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://rogowo.bip.net.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa skateparku oraz street workoutu w miejscowości Rogowo.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddda158c-fb5d-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00291000
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033469/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa skateparku oraz street workoutu w miejscowości Rogowo.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskim na lata 2014 - 2020 w kwocie 388 142,00 zł.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00236518/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIDiGP.271.1.9.2022.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 730000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot inwestycji.
Przedmiotem jest wykonanie skateparku i street workout w miejscowości Rogowo. W zakres budowy wchodzi:
− elementy skateparku wraz z nawierzchnią,
− elementy streetworkout wraz z odpowiednią nawierzchnią,
− montaż urządzeń dodatkowych - lampy solarne.
2. ISTNIEJĄCY STAN ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKI
Teren na którym projektuje się urządzenia skateparku i street workout znajduje się na działkach nr 150, 151 w miejscowości Rogowo i obecnie stanowi część obszaru sportowo - rekreacyjnego. Na działkach zlokalizowane jest boisko sportowe wraz z zapleczem. Teren przewidziany pod lokalizację urządzeń jest obecnie nawierzchnią trawiasto - ziemną. Nie przewiduje sie wycinki drzew ani krzewów.
3. ZAGOSPODAROWANIE TERENU DZIAŁKI
Przedsięwzięcie zakłada budowę w centralnej części działki. Zgodnie z ustaleniem z Inwestorem funkcja terenu przewidziana jest jako ogólnodostępny teren sportowo - rekreacyjny, wyposażony w urządzenia skateparku i street workout przeznaczone dla mieszkańców. Całość stworzy spójną i przestrzeń sportową dla mieszkańców w każdym wieku i o różnej sprawności fizycznej.
4. PRACE BUDOWLANE
Prace przy wykonywaniu skateparku będą obejmować:
− zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej pod nawierzchnię skateparku
− korytowanie i profilowanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne
− wykonanie podbudowy
− ułożenie krawężników wokół terenu
− wykonanie nawierzchni betonowej
− ułożenie nawierzchni z kostki betonowej
− montaż urządzeń skateparku z materiałów spełniających warunki bezpieczeństwa i trwałości użytkowania
− wypoziomowanie i sprawdzenie stabilności
Montaż urządzeń należy wykonać zgodnie z instrukcją producenta oraz jego wytycznymi.
Prace przy wykonywaniu street workout będą obejmować:
− zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej pod nawierzchnię piaskową oraz syntetyczną
− wykonanie obrzeży elastycznych
− wykonanie fundamentów pod konstrukcję nośną terenowych urządzeń sportowych wg instrukcji montażu dostawcy zestawów,
− montaż terenowych zestawów sportowych z materiałów spełniających warunki bezpieczeństwa i trwałości użytkowania
− wypoziomowanie i sprawdzenie stabilności
− wykonanie nawierzchni piaskowej
Wykonanie nawierzchni przewiduje się po zamontowaniu elementów street workout, jednak ostateczne rozwiązanie i kolejność robót należy uzgodnić z producentem wyposażenia.
5. NAWIERZCHNIA POD URZĄDZENIAMI
a. SKATEPARK
Projektuje się nawierzchnię z betonu szlifowanego pod główną częścią skateparku oraz nawierzchnię z kostki betonowej pod minirampą. Beton jest Warstwy konstrukcyjne nawierzchni betonowej. Wypełnienie dylatacji po min. 30 dniach masą poliuretanową. Nawierzchnia płyty powinna być idealnie równa i gładka. Poszczególne elementy sklateparku zamocowane w posadzkę w sposób umożliwiający płynny najazd. Nawierzchnia skateparku ograniczona krawężnikiem betonowym na ławie betonowej.
Warstwy konstrukcyjne nawierzchni betonowej:
− Beton szlifowany B30 W8 gr. 15cm
− Chudy beton gr. 10cm
− 2 x folia PE
− Podbudowa piaskowo - cementowa gr. 25cm
− Grunt rodzimy
Warstwy konstrukcyjne nawierzchni z kotki betonowej:
− Warstwa ścieralna z kostki betonowej gr. 8cm
− Podsypka piaskowo - cementowa gr. 3cm
− Podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego lub naturalnego stabilizowanego mechanicznie lub tłucznia kamiennego gr. 15cm
− Grunt rodzimy
b. STREET WORKOUT
Projektuje się dwa rodzaje nawierzchnia piaskową i syntetyczną. Nawierzchnia z piasku obejmującą powierzchnię zajmowaną przez główne urządzenie sportowe wraz ze strefą bezpieczeństwa. Grubość nawierzchni wynosi 30cm w celu zabezpieczenia ewentualnych upadków. Pod warstwą piasku należy ułożyć geowłókninę separującą. Piasek na nawierzchnię to skała okruchowa o wielkości ziaren 0,2-2,5mm, której głównym składnikiem jest kwarc. Skała ta musi być myta, przesiewana i sortowana a piasek z niej uzyskany musi posiadać atest PZH i być przeznaczony na dane nawierzchnie. Piasku użytego do nawierzchni nie wolno zagęszczać.
Jako ograniczniki nawierzchni piaskowej przewiduje się krawężniki elastyczne, wykonane z mieszaniny granulatu gumowego oraz kleju poliuretanowego. Montaż krawężnika poprzez umieszczenie w ławie betonowej. Krawężniki w kolorze czarnym. Krawężnik musi posiadać atest PZH.
Pod urządzeniem uzupełniającym projektuje się nawierzchnię bezpieczną o powierzchni 31,5m2 z jednolitej nawierzchni wylewanej z granulatu SBR o gr. min. 3cm i wierzchniej warstwy z kolorowego EPDM o gr. min. 1cm poliuretanowej, do stosowania na zewnątrz w kolorze uzgodnionym z zamawiającym. Nawierzchnia montowana na podsypce z kruszywa frakcji 0- 16mm o gr. 5cm, na warstwie o gr. 20cm kruszywa łamanego zagęszczonego mechanicznie zgodnie z wytycznymi producenta. Spadek nawierzchni 0,5-1%.
Nawierzchnia ograniczona poprzez obrzeże bezpieczne gumowe / poliuretanowe dł.100cm do stosowania na zewnątrz, montowane wzdłuż krawędzi zewnętrznej nawierzchni, montowane na ławie betonowej B15, na podkładzie betonowym B10.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 699675,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 699675,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 699675,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany GRINBUD Jarosław Sieszchuła
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 784-215-59-36
7.3.3) Ulica: Olsztyńska 15
7.3.4) Miejscowość: Gniezno
7.3.5) Kod pocztowy: 62-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 699675,09 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-09-15SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Nie dotyczy.| 2022-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |