Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Jedwabne
Gmina Jedwabne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00003750
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00003750/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-03 07:49
- Lokalizacja
- Jedwabne, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f84c2d9-76ce-44cb-9dab-98b3a4ee2ed6
- Identyfikator
- 7181279422
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00003750 z dnia 2025-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Jedwabne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jedwabne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669938
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żwirki i Wigury 3
1.5.2.) Miejscowość: Jedwabne
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-420
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@jedwabne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jedwabne.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Jedwabne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f84c2d9-76ce-44cb-9dab-98b3a4ee2ed6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00003750
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019551/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Jedwabne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00632149
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 12 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Przedmiot zamówienia jest zadaniem własnym gminy. Podmiotem, któremu zostanie udzielone przedmiotowe zadanie, jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o. o. w Jedwabnem - jednoosobowa spółka prawa handlowego, której jedynym wspólnikiem jest Gmina Jedwabne, sprawuje więc nad nią pełną kontrolę. W kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego. Ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczyło zadań powierzonych przez Zamawiającego – Gminę Jedwabne.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BIOŚ.272.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Jedwabne oraz transportu ww. odpadów do Instalacji. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Jedwabne w okresie od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2025 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Jedwabnem
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 361775833
7.3.3) Ulica: Mickiewicza
7.3.4) Miejscowość: Jedwabne
7.3.5) Kod pocztowy: 18-420
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 565603,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2025-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |