„Rekultywacja i remediacja zdegradowanego terenu po cukrowni w Pelplinie”, realizowana w formule zaprojektuj i wybuduj
Gmina Pelplin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00291383
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00291383/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-04 09:59
- Lokalizacja
- Pelplin, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6906219a-eb16-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5931005137
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00291383 z dnia 2022-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rekultywacja i remediacja zdegradowanego terenu po cukrowni w Pelplinie”, realizowana w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pelplin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzki 4
1.5.2.) Miejscowość: Pelplin
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-130
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: erecka@pelplin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pelplin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pelplin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rekultywacja i remediacja zdegradowanego terenu po cukrowni w Pelplinie”, realizowana w formule zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6906219a-eb16-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00291383
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003418/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Rekultywacja i remediacja zdegradowanego terenu po cukrowni w Pelplinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020, osi priorytetowej II Ochrona Środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu, działanie 2.5 Poprawa jakości środowiska miejskiego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00206992/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.1.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w trybie zaprojektuj i wybuduj pn. „Rekultywacja i remediacja zdegradowanego terenu po cukrowni w Pelplinie”, realizowana w formule zaprojektuj i wybuduj.
1. Przedmiot zadania obejmuje:
1) opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej (budowlanej i wykonawczej) wraz z dokumentacją kosztorysową oraz uzyskanie wszystkich niezbędnych pozwoleń, uzgodnień oraz ostatecznej decyzji umożliwiającej prowadzenie robót budowlanych;
2) wykonanie robót budowlanych ze wszystkich branż według opracowanej dokumentacji łącznie ze sprawowaniem nadzoru autorskiego;
3) dokumentację projektowo-kosztorysową należy sporządzić zgodnie z powszechnie obowiązującym stanem prawnym oraz uzyskać wszelkie uzgodnienia, opinie, sprawdzenia, warunki techniczne, decyzje, pozwolenia i zatwierdzenia dokumentacji wymagane obowiązującymi przepisami.
4) Realizacja polega na:
a) Remediacji terenu.
b) Rekultywacji poprzez przywrócenie naturalnego stanu środowiska (powierzchnia biologicznie czynna, bez zagospodarowania i zainwestowania).
c) Nowe zainwestowanie i zabudowa związana z rekreacją i wypoczynkiem, w ramach którego powstaną:
- dojazdy wraz z miejscami postojowymi,
- ścieżka pieszo-rowerowa,
- ścieżki spacerowe,
- dwa niewymiarowe boiska trawiaste,
- siłownia zewnętrzna,
- plac zabaw,
- strefa piknikowa,
- miejsce do gry w tenisa stołowego,
- dwa budynki socjalno – sanitarne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71313400-9 - Ocena wpływu projektu budowlanego na środowisko naturalne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie dla zadania pn. „Rekultywacja i remediacja zdegradowanego terenu po cukrowni w Pelplinie”, realizowana w formule zaprojektuj i wybuduj, prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |