Budowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebini.
Gmina Trzebinia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00291410
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00291410/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-04 10:06
- Lokalizacja
- Trzebinia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5338682a-00f0-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6282260122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00291410 z dnia 2022-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebini.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebinia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258032
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka Piłsudskiego 14
1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 327111045, 327111046
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebinia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebinia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/umtrzebinia,a,2135843,ogloszenie-o-zamowieniu-pn-budowa-boiska-sportowego-przy-szkole-podstawowej-nr-3-w-trzebini-brrir271.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebini.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5338682a-00f0-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00291410
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00337444/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Budowa boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebini.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00247822/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BR.RIR.271.59.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 527885,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje wykonanie:
1. Prace związane z przygotowaniem terenu pod inwestycję:
- Rozbiórka istniejącej nawierzchni (1 055,50 m²).
- Demontaż istniejących słupów oświetleniowych (3 szt.).
- Demontaż bramek stalowych do piłki ręcznej (2 szt.).
- Demontaż słupków do siatkówki (2 szt.).
2. Roboty ziemne i podbudowa:
- Wykonanie podbudowy pod boisko (924 m²).
- Wykonanie podbudowy pod nawierzchnię z kostki betonowej (86 m²).
3. Nawierzchnia (boisko):
- Wykonanie nawierzchni poliuretanowej (924 m²).
- Montaż obrzeży betonowych wokół boiska (130 m).
4. Nawierzchnia (dojście do boiska):
- Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej (86 m²).
- Montaż obrzeży betonowych wokół nawierzchni z kostki betonowej (58 m).
5. Urządzenia sportowo-rekreacyjne:
- Zestaw bramek do piłki ręcznej (2 szt.).
- Zestaw stojaków metalowych do koszykówki wraz z tablicami i obręczami (4 szt.).
- Ławki (7 szt.).
- Kosze na śmieci (2 szt.).
6. Ogrodzenie:
- Ogrodzenie z siatki polipropylenowej o wys. 6,0 m osadzone na słupkach stalowych o rozstawie 3,0 m. osadzonych w gruncie i obetonowanych (130 m).
- Furtka systemowa w ogrodzeniu (2 szt.).
- Brama systemowa w ogrodzeniu (1 szt.).
7. Oświetlenie obiektu.
- Ułożenie kabla zasilającego (148 m).
- Słupy oświetleniowe (4 szt.).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a. dokumentacja projektowa
b. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
c. przedmiar robót
Szczegółowy zakres zamówienia został określony w dokumentacji projektowej, pomoc-niczym przedmiarze robót budowlanych oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych będących załącznikami do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
KOD CPV 45111300-1, 45233200-1, 45421160-3, 45421141-4, 45262300-4, 45311100-1, 45311200-2, 45315600-4, 45316100-6, 51312000-2, 45231600-1.
Zamawiający wymaga minimum 36 miesięcznej gwarancji na zrealizowany przedmiot zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45421141-4 - Instalowanie przegród
45262300-4 - Betonowanie
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
51312000-2 - Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota podana przed otwarciem ofert to 650 000,00 zł. brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 834801,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1030740,00 PLN
| 2022-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |