„Budowa budynku administracyjno-biurowego z zastosowaniem kontenera wraz z wewnętrznymi intalacjami: wod.-kan., c.o., elektrycznymi, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji w miejscowości Strzyżów"
Gmina Strzyżów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00291435
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00291435/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-04 10:13
- Lokalizacja
- Strzyżów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9cc34be0-0368-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 8191562982
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00291435 z dnia 2022-08-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa budynku administracyjno-biurowego z zastosowaniem kontenera wraz z wewnętrznymi intalacjami: wod.-kan., c.o., elektrycznymi, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji w miejscowości Strzyżów"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzyżów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582200
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przecławczyka
1.5.2.) Miejscowość: Strzyżów
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@strzyzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.strzyzow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/strzyzow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa budynku administracyjno-biurowego z zastosowaniem kontenera wraz z wewnętrznymi intalacjami: wod.-kan., c.o., elektrycznymi, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji w miejscowości Strzyżów"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9cc34be0-0368-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00291435
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00064332/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa budynku administracyjno - biurowego z zastosowaniem kontenera przy Tunelu schronowym w Strzyżowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie jest dofinansowane ze „Wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2022.TB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowę budynku administracyjno-biurowego z zastosowaniem kontenera wraz z wewnętrznymi instalacjami: wod.-kan., c.o., elektrycznymi, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji. Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, przykryty dachem dwuspadowym.
3. Zakres robót obejmuje następujące kategorie robót:
• roboty ziemne i przygotowawcze,
• roboty fundamentowe,
• roboty związane z budową kontenera (ściany nośne, ściany działowe, stropodach),
• wykonanie pokrycia dachu blachą,
• wykonanie elewacji,
• wykonanie schodów i pochylni dla niepełnosprawnych,
• wykonanie nawierzchni utwardzonej,
• wykonanie zabudowy śmietnika oraz WC
• wykonanie instalacji wewnętrznych:
- wod.-kan.,
- c.o.,
- elektrycznych,
- wentylacji mechanicznej,
- klimatyzacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
44211000-2 - Budynki z gotowych elementów
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena złożonych w postępowaniu ofert przewyższała kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 368924,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399999,76 PLN
| 2022-08-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |