Odbiór stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Korzenna w 2025 r.

GMINA KORZENNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00003781
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00003781/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-03 07:59
Lokalizacja
Korzenna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e197c01-2b59-4e3b-a17d-b286827fe621
Identyfikator
491892297
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsługi transportu odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH KORZENNA SP. Z O.O.MOGILNO, PL · lot 0
1 392 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00003781 z dnia 2025-01-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Korzenna w 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORZENNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892297

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: KORZENNA 325

1.5.2.) Miejscowość: Korzenna

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-322

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18/4406610

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@korzenna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.korzenna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7e197c01-2b59-4e3b-a17d-b286827fe621

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odbiór stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Korzenna w 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e197c01-2b59-4e3b-a17d-b286827fe621

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00003781

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059159/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.2 Odbiór stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Korzenna - rok 2025.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00656888

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Pzp.

Uzasadnienie faktyczne:
1)Zamówienie udzielane jest przez zamawiającego Gminę Korzenna, o którym mowa w art. 4 i art 5 ust.1 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Pzp), osobie prawnej – Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych sp. z o.o. dalej: (PUK
Korzenna sp. z o.o.).: 2) Kontrolę prawną nad PUK Korzenna sp. z o.o. sprawuje Gmina Korzenna: 3) Ponad 90% działalności PUK Korzenna sp. z o.o. dotyczy zadań powierzonych przez Gminę Korzenna. 4) PUK Korzenna sp. z o.o. –
nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Korzenna Sp. Z .o.o. zostało powołane w celu realizacji zadań powierzonych przez Gminę Korzenna.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.36.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Odbiór stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Korzenna w 2025 r.”,

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH KORZENNA SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000297589

7.3.4) Miejscowość: MOGILNO

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1392600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-02 do 2025-12-31
2025-01-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi