Remont drogi gminnej w miejscowości Kamień.

GMINA SŁAWNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00292179
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00292179/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-04 13:02
Lokalizacja
Sławno, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3809bbfd-feaa-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
7681735627
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH ZASKÓRSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGielniów, PL · lot 0
674 057,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00292179 z dnia 2022-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej w miejscowości Kamień.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁAWNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648178

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31

1.5.2.) Miejscowość: Sławno

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-332

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 757-18-53

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugslawno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugslawno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.ugslawno.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej w miejscowości Kamień.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3809bbfd-feaa-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00292179

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031352/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont drogi gminnej w miejscowości Kamień.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00246358/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OśiP 271.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 361251,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Remont drogi gminnej w miejscowości Kamień:
na działce o nr. ewid. 899 obręb kamień Obecnie jest to droga o nawierzchni asfaltowej.
2. Remontowany odcinek drogi jest o długości 1495 m o przekroju daszkowym o szerokości jezdni 4,2m . Spadek poprzeczny daszkowy wielkości 2%. Spadek podłużny drogi zmienny w granicach dopuszczalnych normatywnie: 3%. Rozwiązanie geometryczne przebudowywanej drogi przedstawiono na rysunkach w skali 1:1000– Projekt zagospodarowania terenu. Plan sytuacyjno-wysokościowy. Przedmiotowy odcinek remontowanej drogi przewidziano dla kategorii ruchu KR1-KR2.
Zaprojektowano następującą konstrukcję nawierzchni przebudowywanej drogi:
1) Odcinek 1495 mb długości
- wykonanie robót pomiarowych – tyczenie geodezyjne trasy drogi,
- wykonanie mechanicznego oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno podbudowy asfaltowej na długości całego odcinka,
- wykonanie wyrównania nawierzchnią z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych o grubości 4cm (warstwa wiążąca),
- wykonanie mechanicznego oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno podbudowy asfaltowej na długości całego odcinka,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno- bitumicznych asfaltowych o grubości 3cm (warstwa ścieralna),
- wykonanie profilowania i zagęszczenia podłoża pod ułożenie warstwy poboczy,
- pobocza z kruszywa łamanego 0/31,5 mm – warstwa górna o grubości po zagęszczeniu 10 cm,
- wykonanie montażu oznakowania pionowego.
Łączna grubość projektowanej nawierzchni wynosi 7cm.
3. Zakres rzeczowy
L.p. Wyszczególnienie zakresu rzeczowego
1. Roboty przygotowawcze
2. Nawierzchnia
3. Pobocza
4. Roboty wykończeniowe
4. Szczegółowy zakres robót opisany został w dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej
wykonania i odbioru robót budowlanych oraz pomocniczo w przedmiarze robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 674057,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 674057,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 674057,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7991782271

7.3.3) Ulica: ul. Opoczyńska 38

7.3.4) Miejscowość: Gielniów

7.3.5) Kod pocztowy: 26-434

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 674057,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2022-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane