Prace remontowe w budynku Straży Miejskiej Miasta Poznania

Miasto Poznań - Straż Miejska Miasta Poznania

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00292610
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00292610/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-04 13:40
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-962c9fb6-0778-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00292610 z dnia 2022-08-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe w budynku Straży Miejskiej Miasta Poznania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań - Straż Miejska Miasta Poznania

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Głogowska 26

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-734

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@smmp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sm.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/smmp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowe w budynku Straży Miejskiej Miasta Poznania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-962c9fb6-0778-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00292610

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00047103/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Prace remontowo-budowlane w lokalizacji Głogowska 26 Poznań

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00268448/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SMMP.V/3300-2/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie remontu w 9 sanitariatach wraz z wymianą pionów kanalizacyjnych w budynku przy ul. Głogowska 26 w Poznaniu.
Szczegółowy opis prac remontowych i wymagania stawiane wobec Wykonawcy określone są w Przedmiarze robót, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz przedstawione na planach i rzutach pomieszczeń, stanowiących odpowiednio załączniki nr 1, 2 i 3 do umowy.
Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na wykonane prace oraz na dostarczony materiał na okres minimum 24 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 511596,07 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie remontu w pomieszczeniach piwnicznych w budynku
przy ul. Głogowska 26 w Poznaniu.
Szczegółowy opis prac remontowych i wymagania stawiane wobec Wykonawcy określone są w Przedmiarze robót, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz przedstawione na planach i rzutach pomieszczeń, stanowiących odpowiednio załączniki nr 1, 2 i 3 do umowy.
Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na wykonane prace oraz na dostarczony materiał na okres minimum 24 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 132493,54 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający nie wskazał w Formularzu ofertowym – Załącznik nr 1 do SWZ w części II przedmiotowego postępowania, miejsca do określenia przez Wykonawców terminu wykonania zamówienia, zgodnie z kryterium oceny ofert wskazanym w pkt XI.3 SWZ. Tym samym część II postępowania obarczona jest wadą uniemożliwiającą zawarcie umowy niepodlegającej unieważnieniu

2022-08-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane